Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bűntudatom van,ha picit is...

Bűntudatom van,ha picit is többet eszek.Újra eves zavaros lettem?

Figyelt kérdés

7 évvel ezelőtt lettem anorexiás.Egy év alatt saját erőből kigyogyultam belőle.Sokat segítettek az akkori barátok.Aztan jött pár mely pont az életemben,ami mindig vissza lökött a nem évesbe.Majd rendszerezodott,edzettem,ettem,nem volt bűntudatom.Aztan egy mérgező kapfsolat után egy évig falasirohamaim voltak,amiket próbálok leküzdeni.

Egy hónapja nem is volt.

De most már ott tartok,ha nem is eszem túl magam,hanem mondjuk eszek két cukor mentes rudit,egy fehérje szeletet mindkettő 30gram,egy cukormentes 30gramos csokit,egy 50gram zabot 30gram fehérjével,egy almát,egy kevés laktózmentes tejet és kb 50gram házi mogyorovajat,illetve egy darab protein sütit,ami 177kaloria.

Már rám jön a buntudat.

Ezt ettem ma,és rendesen bűntudatom van.mit tegyek?


2023. febr. 7. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ûdvözöllek! Forduljàl egy Psychològushoz,- mielött még ujra teljesen hatalmàba kerit a rögeszméd!
2023. febr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!