Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha beszélnem kell egy idegenne...

Ha beszélnem kell egy idegennel, de van mikor ismerőssel is, izgulok, a hangom vékonyabb lesz, néha kicsit remeg, szívem mintha jobban dobogna, azt vettem észre hogy nem merem magamat adni, mert felek hogy nem elég férfias a hangom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 11. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Mióta áll ez fenn?

Jelenleg mennyi idős vagy?

Sulit/munkát befolyásol?


Mi okozza ezt az érzést?

2023. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Ez szociális szorongás, önbizalomhiány.
2023. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Beszélgess egy kicsivel többet, ez nekem segitett


És bizz magadban, nincs semmi baj ha nem annyira férfias a hangod, mindenki másnak hallja amúgy is a saját hangját. Sőt mindekinek más a hangja!


Ha ezt valaki nem képes elfogadni, elítél miatta, akkor NEM te vagy a hibás! Hagyd ott a francba és amúgy is nem szabad mások véleményével foglalkozni :).


És szerinted milyen egy férfias hang?

Mély, dörmögős… elmondom, hogy sokmindenkinek más a hangja vannak akiknek vékonyabbak, magasabbak, de ezért SENKI sem nézheti le őket!

Amúgy meg szerintem nem is tűnik fel az embereknek. Ha van esze az embernek, akkor elfogadja a másikat úgy ahogy van ;)


Remelem tudtam segiteni :)

U.i.: Beszélj! Beszélj! Beszélj!

2023. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Videózgasd magad, mondjuk gazdaságosan arról, ahogy tanítod, amit épp most tanultál (sokkal több megmarad egy kör után, mint akárhogy máshogy), vagy ismételtél, és nézd is vissza, például az esedékes ismétlésekkor, amikor is elmondod sokkal érthetőbben és egyszerűbben... Közben-közben megszokod magadat, elfogadod és egész jól kezeled is idővel a quirkjeidet, leszoksz dolgokról, rágyúrsz dolgokra. Az erő legyen veled!
2023. febr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!