Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem vagyok férfias, hisztizek,...

Nem vagyok férfias, hisztizek, társfüggő vagyok, generalizált szorongásom van, és tönkremegy emiatt minden kapcsolatom, kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Bipoláris zavarra szedek gyógyszert, de úgy érzem, hogy kodependens vagyok, borderline személyiségzavarom van, és alapból depressziózok, és mindig attól félek hogy a párom elhagy, ezért idegeire emgyek azzal hogy mindig megkérdezem hogy tuti szeret e? Már kb fejbe lőném magam, sima pszichológus semmit sem ér... Most kértem időpontot kineziológushoz, ő segithet? Vagy valami mást kéne keresnem? Segítsetek, mert már totál össze vagyok zuhanva..

2015. febr. 5. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

menj el gyúrni ha nem vagy férfias , egy kis tömegtől mindjárt férfiasabb leszel

Növessz szakállat vagy bajuszt vagy hordj sima borostát

2015. febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Borostas vagyok es kondiba jarok. Nem vagyok kis darab. Egyeb?
2015. febr. 5. 17:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindezektől amit leírtál még férfias lehetsz. Hidd el ez a mai világban pozitív dolog hogy tudsz ragaszkodni ,szeretni. Kell ennél több?
2015. febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A borderline személyiségzavar meg lett állapítva, vagy csak te érzed úgy? Tudni kellene pontosan, hogy ez van-e, vagy – mint ahogy te is írtad a kulcssavaknál – dependens személyiségzavarod. „Sima pszichológus nem, csak pszichiáter írhat fel gyógyszert, és ha a bipoláris zavarra szedsz bogyót, akkor gondolom, már pszichiáter is látott. Lehet, hogy másfajta gyógyszerre lenne szükséged, vagy pedig még nem szeded elég hosszú ideje, hogy meghozza a kívánt hatást.


Fogalmam sincs, hogy a problémádon kineziológus hogyan tudna segíteni, de szerintem egy egyéni pszichoterápia, csoportterápiával kiegészítve többet érne – nem vagyok szakember, csak olvasgattam a témában, és ezeket tartják hatékonynak.


Az alábbi linknél bővebben írnak a személyiségzavarokról, a borderline-ról a 15. a dependensről a 74. oldaltól:


[link]


A fenti oldalon olvasható, sz.zavarokról írtak kivonata Döme László – Személyiségzavarok c. könyvének.

2015. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pszichiátert kellene meglátogatnod. Gondolom ezeket a betegségeidet csak a googliból gyűjtötted ki. Majd ő megállapítja, és kezeli.
2015. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Komolyan egyesek úgy gondolják, hogy szakálltól, vagy bajúsztól lesz egy férfi, férfi? O.o
2015. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!