Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tovább ha 6 éve egyedül...

Hogyan tovább ha 6 éve egyedül vagyok és ez nagyon megvisel?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Az 5-et vadi uj osztályban kezdtem, költözés miatt. Ott mindenki gyűlölt, keresztbe tett nekem és egyetlen egy baratom sem volt. Ha mégis valami összejött egy rövid időre, akkor a személy célja egy idő után az volt, hogy minnel jobban hátba tudjon szúrni. Játékokba, könyvekbe, álmodozásba folytottam magam, hogy túl tudjam élni azt a négy évet.

Most járom a 10-et és csomó sebbel küzdök, érzelmileg, mentálisan instabil vagyok, emberekkel alig találok közös témára… inkább csak megfigyelek. Ha kettesben tudok beszélni valakivel, akkor viszont nagyon jol el vagyunk. De nincs senki sem, aki közel állna hozzam, így nagyon nehéz…

Szociális fóbiámat sikerült úgy ahogy leküzdenem, de nagyon egyedül vagyok, amibe kezdek beleőrulni…

Igazándiból nem is tudom mit akarok elérni ezzel a kérdéssel (de jó kiírni magamból)… szimplán tanácstalan vagyok és valahogy feladtam az életemet… Bele törődtem ebbe a semmit tévés be és hogy ilyen vagyok meg az életem is. Miután most vagyok tini, így kedvetlen és lusta disznó vagyok. Változtatni akarok mindezen, de még sem… Valahogy mindent feladtam.


Bármi tanács?

Előre is koszonom a válaszodat :)



2023. febr. 11. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Pasizz be.


Keress társas hobbit. (Csapatsport, lovaglás, tánc, túrázás stb)

2023. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Pasiknak nincs is értelme ebben a korban

Max csak kihasználnak stb


A többit viszont koszonom

2023. febr. 11. 19:53
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Hogyne lenne értelme. Ha minden kapcsolatot eleve "kihasználás"-nak tekintesz, az már nagy baj.
2023. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem tekintem mindegyiket annak


De nem találkoztam meg olyan sarccal, aki nem meg fektetni akarna

2023. febr. 11. 20:09
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
4: Hát ezek a pasik már csak ilyenek. De az is hiba, ha a szex nálad egyenlő a kihasználással. Ez elég rossz felfogás.
2023. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De ha csak azért van velem, akk minek hívjam?
2023. febr. 11. 20:18
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Hát ha csak azért, akkor nyilván ne. Keress olyat, akit azért nem csak a tested érdekel.
2023. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg ha nem érzed még úgy, hogy készenállsz egy kapcsolatra, akkor nem kell erőltetni. Nem értem az előző válaszoló miért akar mindenképp rábeszélni
2023. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
8: Talán mert ez a legjobb magány ellen?
2023. febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 Te jó ég... Nem, nem az.
2023. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!