Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez az érzés állandóan?

Mi ez az érzés állandóan?

Figyelt kérdés

Folyamatosan feszült vagyok, meg magyarázhatatlan ok nélkül.Folyamatos félelem van bennem pl buszon ,az utcán, hogy valami rossz fog történni.Egy dolog közben vagyok nyugodt,az pedig az edzés.Közben olyan jól vagyok,utána is,de ahogy kisétálok a konditeremből újra mainden kezdődik előről,plsuz minden annyira üresnek tűnik, mint ha semminek nem lenne értelme, és nem is nagyon látom igazán.Nem vagyok boldog, mindennap ugyanaz, még is olyan gyorsan telik, én csak céltalanul bolyongok, hatalmas önutálattal. A mellkasomba néha durva beszúr, és olyankor úgy érzem, mintha infarktus jönne rám.Nagyon könnyen ideges leszek, és remeg a kezem szinte mindig.Megfelelési kényszerem van.

De a legjobban ez az idegesség, félelem érzése zavar. Voltam vele orvosnál ,írtak fel nekem hangulatjavítót,és szorongásoldót, ami egy ideig hatott, de ma már semmit nem ér.

Nincs okom félni,még is úgy érzem, mintha valami borzalmas dolog akarna történni.Emellett sírni sem tudok már nagyon régóta, és semmi nem érdekel.Edzeni járok el csak, mert az egyetlen,ahol jól vagyok az az edzőterem.Emellett szakmát "tanulok",de az egész csak formalitás,csak a papír miatt vagyok, és nem is azzal fogok foglalkozni,semmit nem tanítanak,és a tanárok be se járnak..Mi a baj velem, miért vagyok ideges és miért félek ?


2023. febr. 13. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szorongsz. Pszichoterápia kellene, hogy a szorongásod csökkentésére legyenek mentális eszközeid. Ezeket meg lehet tanulni.

Vannak könyvek is a témában.

2023. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!