Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Holnap meséljek a pszichológus...

Holnap meséljek a pszichológusomnak arról hogy konkrét megtervezett öngyilkossági kísérlet van a fejembe?

Figyelt kérdés
Abban az esetben hogy nem akarok bekerülni pszichiátriára.Szóval szeretném hogy hagynának
2023. febr. 16. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ne nyafogj hanem szedd ossze magad. Ha egy 4 eves nem felt az elettol es kuzdott az utolso leheleteig, akkor te miert adnad fel


[link]

2023. febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond meg neki, én a pszichiáteremnek mondtam el, egyszer, hogy látok értelmet az öngyilkosságban, mégsem utalt be a pszichiátriára. Nem akarok már azóta öngyilkos lenni, szóval megérte elmondani, jobban lettem.
2023. febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell rajta gondolkodni, csak vágj a közepébe. Légy egészen őszinte. Simán lehet, hogy azt hiszi majd, hogy viccelsz. Semmilyen fontos részletet se hagyj ki!
2023. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a megtervezett öngyilkosság miatt kerűltem a pszichiátria nyilt osztályára. De nálam ez nem csak terv volt. Megvoltak az előkészületek, hogy megteszem, csak barátom leleplezett. Bezártak 1 napra, hogy adhassanak kedélyavítót. Aztán ki is engedtek. Gyógyszert kell szedni, de azóta jól vagyok és kaptam pszichológust.


Nyugodtan nyafogj neki. Én is ezt tettem. Amikor nyafogtam a kicsinyes problémáimról barátaimnak. Volt aki azt mondta, hogy a kicsinyes semmiség miatt ő rég önygyilkos lett volna, más meg felpattant, hogy megkeresi és megöli azt aki miatt nyafogok.


A kicsinyes problémáink csak a tökéletes életű emberek szemében kicsinyes.

2023. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4-es. Még anyi, hogy mond el, hogy gondoltál rá és, hogy miért. Ha nincs komoly veszély, tehát még nem kötötted meg a kötelet, vagy élezted ki a késed, akkor nem utal be pszichiátriára. Segíteni fog megoldani. Ha olyan, akkor kapsz gyógyszert. Ha látja, hogy csak terv, de nincs szándékodban megtenni, nem zárnak be.
2023. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!