Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legvisszafogottabb luxus és...

Legvisszafogottabb luxus és ultra-luxus autók melyek voltak a történelemben? Nyilván ezek többségének a formaterve ízléses, nem tolakodó, de melyek voltak máig bezárólag ezek közül is a legkevésbé hivalkodóak, a kevesebb több alapján megtervezettek?

Figyelt kérdés

Én csak a 90-es és 2000-es évek Toyota Century modelljét és a Phaeton-t (esetleg a 2000-es évek Bentley Arnage-át) tudnám a legvisszafogottabbnak mondani. De csupán azon autók/gyártók közül, melyeket én ismerek.


Lehet hogy van rengeteg autó, vagy egy adott gyártó több olyan típusa, melyeket én egyáltalán nem ismerem, ti viszont lehet hogy ide tudnátok őket sorolni. Ezért (is) ez a kiírás.



2022. nov. 8. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
volt szolid Maserati, Bugatti, Maybach..
2022. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Revolúcióbiológus ***** válasza:
0%
A Toyota Centuryt mióta kezeljük önálló modellként? Gyakorlatilag a '70-es évek Lincolnjainak és Cadillacjeinek a koppintása. Még a logót is olyanra gyártották, hogy hasonlítson az amerikai márkákéra.
2022. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért az autógyártásban elég sok koppintás történt már. Ha a mai autókat nézzük, akkor szinte mind egy kaptafára készül, ezek szerint csak az az önálló modell, aki először találta ki az adott formát? Mert akkor van a RAV4, és az összes többi SUV nem önálló modell, csak koppintás.
2022. nov. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egy luxusautó ezüst vagy szürke színű, akkor máris nem annyira hivalkodó. Legyen az akármi. Nekem a kétezres évek eleji Jaguár XJ tetszik például, valamint az Aston Martin. Bár a James Bond filmekből sokan felismerhetik, ezüstben nem hivalkodó.
2022. nov. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!