Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet, hogy 3-4 órákat...

Mitől lehet, hogy 3-4 órákat alszok naponta, stresszes vagyok, és szétszórt pár napja?

Figyelt kérdés
Pár napja hajnalban felkelek mindig, és nem tudok visszaaludni pedig híres vagyok arról hogy 8-10 órát is végigalszok ébredés nélkül, napközben kicsit olyan stresszes/bamba vagyok, és alapból hirtelen dühös leszek/frusztrált. Ez mitől lehet? Eddig nem volt semmi ilyen problémám. Diagnosztizált OCD-s vagyok, és szerintem több mint fél éve szedek rá Brintellixet, de sose tapasztaltam ilyet. Még a xanax sem igen segít alvásnál. Hozzáteszem volt 1-2-szer hogy napközben aludtam 1-2 órát, de az eddig nem volt kihatással az éjszakámra, vagy lehet az a helyzet?

2023. febr. 18. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ideges vagy valami miatt?
2023. febr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát a mindennapi stressz, de abból felgyűlt egy kevés.
2023. febr. 18. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi xanaxot szedsz 24 órában?
2023. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Esténként 0.25 de ritkábban 0.5
2023. febr. 18. 13:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Meglehet, hogy az alvászavarod a xanax okozza, ha rendszeresen szeded intolerancia alakul ki és a 0,25 kevés , vagy emeled vagy csökkented és elhagyod ! A xanax nem altató és nem megoldás az emelés!Tapasztalatból írom.
2023. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!