Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudna olyan írni, aki bent...

Tudna olyan írni, aki bent fekszik jelenleg is a Tündérhegyi pszichiátrián?

Figyelt kérdés

Most ülök a váróban, szeretnék jelentkezni.

Jó lenne olyanokkal beszélgetni, akik jelenleg is benn vannak.



2023. febr. 18. 09:58
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Közben voltam bent és mondták, hogy felvesznek, csak 1-2 hónap a várólista miatt
2023. febr. 18. 12:50
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Szia. Szerintem senki nem fog írni. Én feküdtem pszichiátrián, de elvették a mobilt. Nem lehetett nálam.
2023. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ott lehet:) laptop is
2023. febr. 20. 00:10
 4/23 anonim ***** válasza:
24%

Itt semmi nem lehetett. Még a zuhanyzóban se volt zuhanyfej, nehogy verekedjünk vele. Tükrünk se volt mert ha öszetörjük, megsérülünk. Anyira elvettek mindent és olyan szigor volt, hogy még saját pizsomát se vihettem, csak amit ők adnak.


Nemtudom, hogy te a pszichiátria melyik részén vagy, de a nyilt osztályon semmi nem lehetett nálam. A folyosón egy ajtó volt ami mágneskártyával nyílik és csak az ápolók felügyeletével meheztünk ki látogatáskor.

2023. febr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

#4 Ez önkéntes rehabilitációs hely, teljesen más mint a kórházi pszichiátria. Ez terápia központú, hétvégente hazamész, lehet nálad minden.


Kérdező: Én is megyek majd, kb egy hónap múlva, akkor okosabb leszek. :) De ha rákeresel a Tündérhegy szóra, találsz infókat, én is így bogarásztam össze.

2023. febr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

Fu én nem mernek befekudni…

Annyi rémes sztori van hogy fiatal csinos lányokat zaklatnak

Egyszer majdnem bekerültem mert panikrohamom volt és be akartak fektetni

Amíg vártam a folyosón láttam ordító lányokat, egy idősebb férfi leült mellem és csak nézett… borzalmas volt

2023. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

#6 Megismétlem, ennek semmi köze a kórházi pszichiátriai osztályokhoz. Megválogatják kiket vesznek fel, szellemileg károsodott embereket pl nem, sem súlyos (pl skizofrénia) mentális betegséggel rendelkezőket, illetve ha szuicid késztetése van, akkor máshova küldik, úgyhogy ott nincsenek öntudatlan és orditozó emberek.

Depresszió és személyzavar jellemző leginkább, és akiknek főleg életvezetési tanácsok kellenek.

2023. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%

7, pontosan egy kórházi nyílt osztályon történt ez. Vidéken. Undorító volt, főleg a férfi aki bámult.


Depresszió és személyzavar jellemző leginkább, és akiknek főleg életvezetési tanácsok kellenek.


Na velem pont ez a helyzet de a tündérhegyről is hallottam már pokoli sztorikat

2023. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Mint pl?
2023. febr. 22. 13:54
 10/23 A kérdező kommentje:

5-ös

Mi még lehet, találkozunk is:)

2023. febr. 22. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!