Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon nagy baj?

Nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés

Nagyon hamar ideges leszek a legaprobb dolgokon is annyire felidegesitem magam hogy mar rosszul leszek. A nagyobb dolgok, veszekedesekkor mar mar ugy erzem megorulok. Neha panikroham is elojon emiatt. Tényleg nehéz elmagyarazni szerintem teljesen csak az erti meg aki hasonlo helyzetben van. Egyszeruen nem latok innen kiutat. Rengeteg csaladon beluli problemam van teljesen alul vagyok lelkileg , es ebbol kifolyolag jon megtobb problema, ugy erzem sokkal konnyebb lenne ha tudnam kezelni a duhomet viszont szerintem mindket tényező reszben egymasra épül. Tehat van nehany veszekedes a csaladban ami amiatt van mert nem birok nyugodt maradni (nem csak a veszekedessel van a baj itt mar az a legkevesebb) viszont ez a hirtelen harag is azert van mert tul sok nyomas van rajtam, nem tudom mit tehetnek, tenyleg nem birom mar tovabb. Vannak neha olyan idoszakaim mikor tul jol vagyok ilyenkor altalaban mindig tulsagosan elememben vagyok nem gondolom at a dolgokat es vagy bajt csinalok, vagy megbantok valakit. Ebbol kifolyolag pedog vissza esek ugyanugy a melyre. Voltunk orvosnal hanyas fejfajas oanaszokkal kb fel eve, sedatif pc-t kaptam ami egy igen gyenge nyugtato , szorongas oldo ezt addig szedtem ameddig megjott az eredmeny mivel az orvos szerint lehet stressztol is. (tikkelek is eleg sokat, pontosabban pislogok. A vizsgalat meg csak vervetel, sziv vizsgalat volt, semmit nem mutatott) Akkor meg nem volt ilyen durva a helyzet szoval a gyogyszer kb annyiban segitett hogy annyira nem volt energiam hogy orakon is folyamatosan elaludtam par mpre, annyira faradt voltam hogy semmihez nem volt kedvem semmi nem erdekelt egesz nap aludtam de ez a verzio nekem meg mindig jobb volt mint a mostani. Mi lehet ez? Hogy javithatnek legalabb azon hogy konnyebben kezeljem a duhomet? Nagyon sokat segitene! Suliban sem tudok mar teljesiteni pedig eleg jo tanulo voltam..ketsegbe vagyok esve

Kerlek titeket normálisan valaszoljatok

17/L



2023. febr. 18. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
45%
Hát tudatosan. Nem hiszem, hogy olyan bonyolult dolog. Tudod, hogy ez a hibád, tehát nem csinálod. Nem csattansz fel mindenen, hanem hallgatsz. Magadban 10-ig számolsz, mélyeket lélegzel. Nem merülsz bele a helyzetbe úgy, mint ha az életed függene tőle, és nem akarsz mindig nyerni. Meghallgatod a másikat, és átgondolod, hogy a maga szempontjából az ő véleménye is jogos. Egy apró veszekedés a legkevésbé se fontos. Egy óra múlva már azt se tudjátok, min veszekedtetek.
2023. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!