Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Neten ha a letiltást elviselhe...

Neten ha a letiltást elviselhetetlennek élem meg, az nagy lelki instabilitásra utal?

Figyelt kérdés

Neten, ha például sok éve tartottam valakivel a kapcsolatot és bármiféle magyarázat nélkül tilt le, az elviselhetetlenül fáj.

Maximális elutasítottság-érzés.

Nem lehet kiváltó okot találni, nincs "üzenetekkel való zaklatás", vagy napi szintű üzenetváltás stb.

Olyan mintha lelkileg belehalnék ebbe egy kicsit, mintha "a lelkemet sebeznék meg".



2023. febr. 19. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tökéletesen megértelek, én is így élem meg. A virtuális világban is emberek vannak, az meg már tökmindegy, hogy szóban vagy írásban viselkedik sértőn, mert mindkettő sértő.
2023. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális érzés.
2023. febr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Még akkor is normális érzés, ha nem tini vagyok, hanem 40 éves? :)

Túlságosan függővé teszem magam attól, hogyan viszonyulnak hozzám mások.

2023. febr. 19. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor is normális, hiszen az elutasítás mindig nagyon fájdalmas.
2023. febr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ismerőseim olyan könnyen mondják ilyen esetben: "hát ha így állt hozzám, nem is hiányzik", egyetlen pillanat alatt túllépnek ezen és apróságnak nevezik.
2023. febr. 19. 12:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te érzékenyebb vagy, ők meg kevésbé.
2023. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj mindenféleképpen lelki betegséget keresni benne. Érzékeny vagy. Ha 40 évesen, akkor akkor.
2023. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
És mi lehet az oka annak, amiért letiltott? Esetleg úgy érezte, hogy már nem vagy az élete része, és ezért kizárt téged? Lett valakije és nem szerette volna, hogy lásd? Ezer oka lehet ennek. Ha nagyon bánt, én javasolnám, hogy kérdezz rá egy másik platformon, hogy miért tiltott le.
2023. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!