Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elviselhetetlen ez az érzés....

Elviselhetetlen ez az érzés. Meg akarok semmisülni, én még mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Állandó félelem érzet, szorongás, olykor pánik rohamok gyotornek, vagy nagyon feszült vagyok, egy pillanatra nem tudok megnyugodni. Félek, hogy mindenki engem néz, hogy valamit el rontok. 21 éves vagyok, dolgozok, sulizok mellette. Az iskolába uzy érzem nem illek a többiekhez, nem vagyok az a tipikus ember aki bármiről tud beszélni. Őszinte vagyok, és emiatt sokan nem kedvelnek,megsertodnek rajtam. A tanár állandóan cseszeget hogy miert nem mosolygok, amikor nem tudja mennyi mindennel küzdök. Aztán ott a testkepzavar, nincsen senkim, akire tamaszkodhatnek. Edesanyammal lakok, de akarhanyszor mondok neki valamit kontrazza.Barataim nincsenek,tobb okból sem, volt egy baráti társaság akik csúnyán atvertek egy éven keresztül es kiderult, hogy ők terrorizaltak lelkileg. Volt egy barátom 3om évig.Szakitott velem. A szülei nem birtak sosem, nem engem kepzeltek el neki, ugy gondolták túl problémás vagyok, és ő úgy döntött magamra hagy a mentalis problémáimmal.azota meg inkább magamat hibaztatom. Bármi van magamat okolom. Utálom magam. Kívül belül. Járok edzeni, mindent megteszek azért hogy rendbe legyek, nem mutatom ki. De belül kezdek teljesen kiegni.Senkim nincs, mindig gyomoridegem van, magas a pulzusom, félek az utcan, az iskolába,akárhol ahova megyek. Félek hogy nem fognak elfogadni, hogy kitűnő valahonnan. Senkit nem érdekel mi van velem. Testvéreim et sem igazán, úgy vannak vele megoldom. Sokszor fel álltam már. De ez a mérhetetlen depresszió, a szakitas, hogy még mindig szeretem, hogy céltalan vagyok, és hogy a szak amit elkezdtem talán nem is akarom, elvarasok,megfelelesinkenyszerek. Már a problémáról sem beszélek, tudom hogy senkit sem érdekel. Mindennap sirok. Fáj,hogy ennyire kilátástalan minden. Mindennap felkelek hajnalban, neki kezdek a napnak, végig viszem,de úgy érzem nem sokáig bírom meg. Gyógyszert kaptam, jártam Pszichiaternel hangulatjvaitott felirt, ami egyben szorongásoldo..olyan jo lenne végre megnyugodni, le#arni a dolgokat, a vizsgamat is amire nem készített fel minket a tanár, de azért rám nehezíti a súlyt, hogy ott kéne lenni órán, miközben a panikrohamjaim miatt nem mentem be. Ram nehezíti hogy más milyen jó milyen ügyes. Mindenhol ezt kapom meg onmipyen ügyes sosem dicsertek meg. Azt sem tudom hogy van-e okom dicséretre.Tobb éve kijottem egy komoly eveszavarbol, egyedül dolgoztam fel egy traumát, most szakitottak velem, osszeszedtemnmagam elkezdtem dolgozni, és tanulni, baratkozni, de minden egyes próbálkozás csak kudarc. Elegem van. Hajnal 3 kelés, edzés, iskola, munka, takarítás, szenvedés. Utálom magam és ezt az egészet
2021. dec. 7. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvos, pszichológus látott már?
2021. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, most értem oda, hogy igen...
2021. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megtudlak érteni:(
2021. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Èn mint kívülálló annyit mondhatok hogy ne írd már ennyire le magad. Az a te legnagyobb problèmád hogy te saját magadat sem fogadod el. Addig pedig sajnos mások sem fognak. Ameddig nem vagy tisztelettel saját magad iránt addig te hiába vársz el dolgokat hogy törődjenek veled. Annyira mások megítèlèsètől függsz hogy azt borzasztó mèg olvasni is. Mint ember az embernek fogadj meg egy tanácsot. Fogadd el saját magad aztán kezdenek majd el mások is elfogadni. Ès kit èrdekel hogy mit mondanak mások? Senki sem fog helyetted helyt állni sehol. Senki. Ezt jól jegyezd meg. Ha te nem vagy kèpes erre. Más nem fog tudni tèged szeretni saját magad helyett. Addig nem lesz normális kapcsolatod sem ameddig nem tartod magadat semmire addig veled bármit meg lehet tenni mert te utálod magad te erre azt mondanád hogy okè megèrdemlem. Pedig nem. Legyen mèltóságod legyen büszkesèged olyan nincs hogy ezt mások adják meg neked dícsèrettel. Igen is elkell hinned hogy te erős vagy te bátor vagy te egyedi vagy ès különleges. Senki sem különbül jön a világra. Az hogy mit hozol ki ebből az rajtad múlik. Szedd össze magad ès lègy erős.

"Nincsen senkim akire támaszkodhatnèk"

Nincs is szüksèged senkire hidd el. A világon senkire. Ha egyedül tudsz erős lenni akkor mindennel elfogsz bánni ami szembe jön veled az èletben. Ès nem kell így rettegned hogy jaj most mi lesz velem kire számítsak. Senkire. Saját magadra.

2021. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Terápiás csoport, amit a helyedben kipróbálnék, a pszíd ebben tud segíteni. Amiket felírt szeded elég ideje? Ha igen és nem jött be neked, akkor valsz. gyógyszert fogtok váltani.

Nagy hegyet kell megmozgass, tudd, hogy ez lassú javulás lesz, alig veszed észre, hogy jobb és jobb.

2021. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azóta hogy vagy?
2022. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rengeteget javult a helyzeten köszönöm.Sot.😊
2022. márc. 6. 08:30
 8/9 anonim ***** válasza:
gratulálok neked, mi segített?
2022. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
örülök neki :) sok sikert a továbbiakban. 4es voltam.
2022. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!