Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánik roham volt?

ZhenZhen kérdése:

Ez pánik roham volt?

Figyelt kérdés

Szóval az edző teremben voltam, mikor el kezdtem érezni, hogy valamiért, romlik a közérzetem, kerülget a sírás. Az lett a vége, hogy alig bírtam magamra zárni az ajtót, úgy rám tört a sírás, nem bírtam abba hagyni, hirtelen azt éreztem, hogy meg akarok halni, pedig előtte semmi bajom sem volt,edzeni mentem. Ha akkor valaki a kezembe adott volna egy fegyvert,tuti lepuffantom vele magam. Csak azt éreztem, hogy legyen már vége. Van egy enyhe depresszióm, de ilyen még sose történt velem. Szóval ez most mi lehetett?

35/ N


2023. febr. 19. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez nem pánikroham. De nem is egészséges dolog, ami történt veled.
2023. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem pánikroham, a pánikroham erős szívdobogással, légszomjjal jár, sokan halálfélelmet is átélnek, nálam ez nincsen. Amit írsz, azt gyakran tapasztaltam én is, mindig a menstruációm előtti napon, amint megjön a menstruációm azon nyomban elmúlik. Úgyhogy én a hormonokra fogom. De nem vagyok orvos, nem vizsgáltattam ki sosem, lehet, hogy más oka van. Több mint 20 éve küzdök depresszióval.
2023. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!