Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy fogadjam el a testemet?

Hogy fogadjam el a testemet?

Figyelt kérdés
Egész életemben vékony voltam (164 cm és maximum 52 kg), az utóbbi 2,5 évben meghíztam 62 kg-ra. Sokszor próbáltam leadni, de a sport kevés ehhez, mert az antipszichotikumtól egész nap ennék, mégha nem is teszem meg, akkor is jóval nagyobb adagokat eszem, és ígyis folyamatosan kínoz az éhség. Hányingerem van a testemtől, már nem nézek tükörbe, utálom ha zuhanyzás közben látom magam ruha nélkül, nem akarok emberek közé menni. Mivel soha az életben nem volt problémám a súlyommal, így nagyon nagy törésnek élem meg. Terapeuta szerint normális a 37-es testzsírszázalék, pedig nagyon nem. Mit csináljak magammal? Gyógyszerből már nincs mire váltani, ha meg nem szedem, a kórházban kötök ki.
2023. febr. 21. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Privátban kép?

Ruhást kérek, nem a gyökér rétegből írok.

2023. febr. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A BMI-d 23,05, ami normál tartomány, a súlyod tehát kiváló. Ha az alakod nem tetszik, azon súlyzós edzésekkel szépen alakíthatsz.
2023. febr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30-ig.
2023. febr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy 62 kilósan extrém kövér lennél. A depressziót kéne megoldani, utána elhagyható a gyógyszer. Tudvalevő, hogy ezek megkötik a zsírt az idegrendszer számára. De addig is próbálj diétásabb kajákat enni, és többet mozogni.
2023. febr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, a szénhidrátot kell csökkenteni és többet mozogni. Nekem bevált. Ha kitartó vagy, akkor tíz kilókat dobsz le.
2023. febr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
metformint szoktak felírni antipszichotikum mellé, csökkenti az éhséget.
2023. febr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

Én ugyanilyen magas, és ugyanennyi kiló vagyok de egy kicsit sem érzem magam kövérnek. Persze lehet velem van a baj. 😅

Én mikor 50x kiló voltam, mert én is voltam annyi nem volt se mellem-se popsim.

A visszajelzésekből azt vettem észre a pasiknak is jobban bejövök így.

Esetleg lehetnék picit izmosabb, neked is azt tanácsolom ezzel formáld magad inkább, mert kövér semmiképp nem vagy. 😊

2023. febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!