Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van bennem egy felelem az...

Van bennem egy felelem az emberekkel szemben, mondjuk ha megyek az utcán, vagy munkahelyen, bevásárlóközpontban, kissé merevebb a mozgásom, zavar ha néznek, hogy hagyjam figyelmen kívül az embereket És legyek felszabadultabb?

Figyelt kérdés
Arra tippelek hogy a gondolataim generálják ezeket, nem vagyok csúnya stb, mindig azon gondolkodok hogy itt vagyok huszon évesen, más meg 60-évesen felszabadultabb és nem foglalkozik másokkal stb Ja és néha úgy érzem ez a felelem látszik is rajtam kívül, bár ezt meg senki sem mondta
2023. febr. 21. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:
86%

Mintha ezt én írtam volna ki ezt a kérdést! Nekem is ez a jelenség van, hogy merevebb lesz a mozgásom és zavar, ha rám néznek.

Ilyen úgy - ahogy beválik, hogy azt képzelem, kellemes környezetben vagyok és akkor valamivel jobb.

2023. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!