Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik ha nem megyek...

Mi történik ha nem megyek vissza a pszichiátriára?

Figyelt kérdés
A napi több száz beteg közül feltűnt vajon a pszichiáteremnek, hogy nem mentem vissza? Nagyon sokáig akarták szedetni velem a felírt gyógyszert, és kéthetente kellett volna kontrollra járjak. A pszichológussal is ugyanez a helyzet, vele azt beszéltük meg, hogy szüneteltetjük a terápiát amíg nem hívom.

2023. febr. 8. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, mi bajod. Ha ön- vagy közveszélyes vagy, mentőt fog rád hívni.
2023. febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Feltalálták már a számítógépes nyilvántartást, az meg jelzi, hogy nem jelentél meg.
2023. febr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

F4120 - Kevert szorongásos és depressziós zavar

F2080 - Egyéb szkizofrénia


Nem vagyok se ön, sem közveszélyes. Csak félek nehogy valami bajom legyen belőle, hogy nem mentem vissza.

2023. febr. 8. 14:56
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha ilyen témában itt kérdezel, akkor igen, elég nagy baj.
2023. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem vagy veszély, le sem xarja, sőt, örül is, hogy eggyel kevesebb betege lett.
2023. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Mivel nem szeded a gyógyszereidet újra megtörténik az ami miatt eredetileg hozzá kerültél. A gyógyszereid szinten tartanának, nélkülük romlik az állapotod.
2023. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

F4120 - Kevert szorongásos és depressziós zavar


Ez nem számít. Rngeteg ember szorongó és depressziós főleg a mai háborús világban, de ez nem veszélyeztet más testi épségét


F2080 - Egyéb szkizofrénia


Na ez viszont nagyon veszélyes! Hallucinációk léphetnek fel. Emiatt kárt tehetsz magadban és másokban. Gyógyszerrel orvosolható úgy tudom

2023. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobb,ha minél előbb jelentkezel!Gyógyszer nélkül még nagyobb lesz a bajod!
2023. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is szedek nyugtatókat már 30 éve!Ha nem venném be,akkor már mindent tönkre tennék magam körül!
2023. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Jobb, ha minél előbb jelentkezel! Gyógyszer nélkül még nagyobb lesz a bajod!"


Soha nem hallucináltam, csak paranoiás voltam egy kicsit, illetve depressziós. Szerintem félre is diagnosztizáltak. Két éve nem szedem a gyógyszerem, és nem lettem rosszabbul.

2023. febr. 9. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!