Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kannabisz jó a generalizált...

Kannabisz jó a generalizált szorongásra, depresszióra, szociális fóbiára?

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 23:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
+1 a 10-esre - tökéletes válasz
2023. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%

A kannabisz igen.

De Magyarországon nem árulnak kannabiszt. Amire a legtöbben gondolnak az higítóval meg wd40-el leöntött oregánó, semmi köze a cannabis növényhez (ez történik ha ilyen szigorúan illegális, mint Magyarországon)

2023. márc. 29. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát Én szociális szorongó vagyok és aki benne van az tudja, hogy mondjuk egy egyetemi előadáson ahol van vagy 100 hallgató akkor vagy nem tud vagy remeg mikor mondjuk egy interaktívabb órán fel akarna szólalni valamilyen kérdésre válaszolva. Na nálam ez pontosan így van remegek, izzadok és akár szédülök is akár még, ha csak 10 ember előtt kell beszélnem, viszont a kanabisz hatására ez mind elúlt 100 ember előtt normálisan tudtam beszélni, minden fajta remegés nélkül, és amikor visszakérdeztek teljesen normálisan tudtam rá válaszolni.

Amúgy csak 1x mentem be beszívva egyetemre.

dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!