Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg lehet ez pszichés alapon?

Tényleg lehet ez pszichés alapon?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt a parom mondta, hogy egyszercsak amikor mosolyogtam elkezdett rángni a szám széle, én ebbol semmit nem éreztem, de akkor elkezdtem figyelni es amikor mosolygok a számnak a jobb széle remeg, van amikor alig észrevehető, van amikor jobban. Ilyen nagyobb rangatozas azóta tudtommal nem fordult elő, a parom is csak akkor egyszer látott olyat,masok se szoktak mondani. Voltam neurológusnal, a leleteim negatívak. Azt mondta, hogy pszichés alapon van. Valo igaz, hogy amikor stresszes, ideges vagy kimerült vagyok akkor szokott rosszabb lenni, de nagyon enyhén szinte mindig remeg ha mosolygok es megnezem a tükörben. Totál hypochonder is vagyok, mindig bebeszelek magamnak valamit, de ez azert ijeszt meg nagyon mert csak az egyik oldal, a bal oldalt nagyon ritkán es nagyon picit, de a jobb neha tok durva. Pszichés alapon mindkettőnek kellene, nem?

23/L


2023. febr. 26. 07:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem "kellene" mindkettőnek.

Nekem a bal szemhéjam ráng, ha hosszan stresszes és/vagy totál kialvatlan vagyok. Bár én szoktam érezni, de nagyon irritáló. De csak a bal szokott. Szóval ez tök normális, nem mindenkinél jön ki, de nem okoz gondot. Az oka, a stressz az, amivel foglalkozni érdemes, nehogy hosszútávon más gondot is okozzon.

2023. febr. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!