Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elképzelhető az, hogy pszichés...

Elképzelhető az, hogy pszichés alapon van a gyakori mandulagyulladásom? (Részletesebben kifejtem)

Figyelt kérdés

Az utóbbi időszakban egyre inkább azt érzem, ideje lenne munkahelyet váltanom. Eddig szerettem, de a dolgok változtak, és egyre stresszesebbnek érzem magam.

Időközönként ez miatt kifáradok, és előjön a torokfájás, mandulagyulladás, amiket előtte az a bizonyos "gombóc a torokban" előz meg.

Amint itthon vagyok 2 napot, megnyugszom, és elmúlik a torokfájás, mandulagyulladás.


Egy hét múlva visszamegyek, és bizonyos idő elteltével minden kezdődik elölről. Amit leírtam.


Ha itthon vagyok, nyugodt vagyok, nincs az a torokszorító érzés és hamar elmúlik a torokfájás is.


Ebből gondolom, hogy esetleg pszichés alapon lehet ez nálam egy jó ideje.


2019. márc. 10. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, és munkahelyet kell váltani mielőbb.
2019. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!