Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez hocd szerintetek?

Ez hocd szerintetek?

Figyelt kérdés
Egyszer, amikor 10-11 éves voltam (azt hiszem), volt egy meleg fázisom, de ez tényleg az volt, mert akkoriban egy cringe, edgy gyerek voltam (úgy viselkedtem, mintha depressziós lennék meg ilyeneket csinaltam), és azt hittem, hogy melegnek lenni nagyon menő, és azt akartam hogy az legyek. azt kinottem es azóta soha nem gondoltam a olyanokra hogy meleg lennek. Mindig a lanyok erdekeltek. mostanaban ez elojott megint de most inkabb undorral tolt el amikor ezekre gondolok.. A lanyok még mindig erdekelnek. Azt erdemes tudni hogy elegge reg ota nem vagyok boldog (nincsenek barataim stb) illetve elkezdtem ezt az un. nofap cuccot. A nofaphez sokan irjak hogy tapasztaljak a hocd-t szoval igen. Szerintetek?
2023. febr. 26. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy az.


Gondolom az internetről hallottál erről. Az interneten sok hülyeség kering. Elhiszem, hogy vannak ilyen zavaró gondolataid, de ez inkább szorongás, nem egy különálló betegség.


Ne olvasgass ebben a témában, mert fölösleges. Csak összezavarod magad, és úgy értem, hogy szorongani fogsz, és nem meleg leszel..

Én elismerem a mentális betegségeket, tudom, hogy léteznek (nem az a tipikus depressziósokat hisztisnek szidó ember vagyok)


Én magam is rendelkezem mentális betegségekkel, de abban már nem értek egyet, hogy minden egyes mentális jelenségnek, gondolatnak adjunk külön nevet. Ez hülyeség.

Ezt most nem neked mondom, mint kritikát, kérdező, mert elhiszem, hogy nem te találtad ki, csak arra mondom, hogy fölösleges, mindent felcímkézni.

2023. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!