Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szóval én voltam hülye?

Szóval én voltam hülye?

Figyelt kérdés
Régebben én nagyon érzékeny voltam, viszont nagyon tudtam szeretni is, én nagyon erősen éreztem a szeretetet szeretteim iránt, nagyon kis dolgokon is be tudtam sértődni, ez igaz, viszont annál nagyobb szívem volt. Aztán elmúlt ez mert észrevettem hogy senki nem éli meg ilyen intenzíven az érzelmeit, vagyis igazából úgy szeretni mint én akkor nem tud senki. Mondjuk nekem traumák miatt alakult ki ez a nagyon érzékenység, meg depresszió. Aztán pedig teljesen ledöbbentem hogy egy normális emberi lény hogyan látja a világot. Nem szeretnék senkit megsérteni, tényleg, de nekem ez nem jön be.

2023. febr. 27. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember máshogy éli meg a szeretetet és az érzelmeit, máshogy is mutatja ki. Sok dolog alakítja ezt ki. Múltbéli történések, kapcsolatok a családdal stb.

Amíg ez nem kóros nincs aki hülye legyen. Ez természetes.

2023. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!