Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi lehet a baj?

Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kb fél éve kezdődött, egyfolytában álmos vagyok és lehangolt, kb 1 héten 2x rám tör hogy miért élek én? Semmi értelme, miért nem halok már meg, de van mikor a semmilyért úgy felidegesítem magam, hogy konkrétan a szüleimet le tudnám ütni, és nem, ez nem volt túlzás....

Mikor lenyugszom, akkor rám jön a sírás, de nincs oka, csak azon agyalok hogy semmi nem lesz belőlem, és hogy soha nem lesz senkim mert csúnya vagyok, ami igaz is...

Minden nap van egy olyan érzésem hogy 20 évesen valami történni fog velem, nem tudom hogy mi, de az biztos hogy valami komoly...

Már egyszer el mondtam a szüleimnek, de csak annyit mondtak hogy azért van, mert nem alszok eleget, és hogy hagyjam már a hülyeségem, elég nehéz így, még a saját szüleim is elfordulnak,nem tudok menni pszichológushoz, mert csak 17 éves vagyok...


2023. febr. 28. 02:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdező: próbáld ki, hogy teljesen pontos napi alvási rutint állítasz be, azonos időben fekszel és kelsz, a 8 óra (minimum) legyen meg.

Lefekvés előtt pár órával már ne nézz kék fényes kijelzőket, ne játsz durva játékokkal stb.

2023. febr. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!