Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem hat rám vajon a...

Miért nem hat rám vajon a frontin?

Figyelt kérdés

Egész nap ideges voltam es szorongtam bevettem 0.25 bol mar 12db ot az elmult 5 oraban (az mar 3mg)

És egy picit sem erzem , szo szerint semennyire.. (ritkan szedem csak,szoval nem is vagyok hozzászokva pedig) .. Ugyanúgy idegeskedek csak es nincs egy nyugodt pillanatom..



2023. febr. 28. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
szia, életben vagy még?
2023. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nálam is hasonló volt a helyzet, az okát azt nem tudom, de semmi érdemleges hatást nem éreztem.
2023. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Min idegeskedsz?
2023. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

2#es nemtudom, erdekes anno 2db tol jol voltam :/ az elobb meg ugyanugy hanytam az idegessegtol 3mg utan es akar futni is eltudnek menni olyan szinten nem erzek semmit ..

lejarati datummal sincs gond mert az 2024.05. Gyogyszertarbol van, nem dilertol.. mielott valaki megkerdi majd..

2023. febr. 28. 21:05
 5/19 anonim ***** válasza:
31%

És ha kihánytad?

Amúgy meg nem tudom akkor, ha régebben hatott.

Lehet szedsz valamit ami negálja a hatást

2023. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5# nem szedek semmit, es ez a kis hanyas mar orakkal utana volt csak. 3 napja jon folyton egy kisebb "adag" ki az idegesseg miatt 😅
2023. febr. 28. 21:36
 7/19 A kérdező kommentje:
3 hónapig szivtam fuvet napi szinten 2-3 grammot kb, de 1 honapja leraktam mar.. Ugye az sokkal erosebb volt az teny, lehet hogy emiatt valtam immunissa?
2023. febr. 28. 21:38
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
#2 vagyok, bár én utálom a füvet (rossz élmények miatt) de napi 2-3 g. az nagyon lazító, és jó sok is, én szerintem, sokkal jobban letompultál a fűtől, mint amire ennyi adag nyugtató képes és ezért nem érzed a hatását. ezt csak arra alapozom, hogy én a nyugtató szedése előtt sokat ittam, ami teljesen “leszedált”, viszont a gyógyszertől meg kb. semmit nem éreztem. miután elhagytam a frontint, az alkoholnak a hatása sokkal jobban hajazott arra nálam, mint amit a frontinnak kellett volna okoznia. persze egyik sem a legjobb megoldás, mert mindkettő tönkretesz. de remélem azért lassan jobban leszel!
2023. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 Hat igen nem volt gyenge napi 4-5 cigi belole.. Sajnos abba menekultem, de realizaltam hogy ha minden nap szet vagyok csuszva sosem erem el a celjaimat stb, ezert abba is hagytam... De most meg megjobban ki vagyok keszulve es a kovetkezo 2-3 honap nagyon stresszes lesz szamomra sok dolog miatt (jovom is fugg tole) es ezt egyszeruen nem birom anelkul ,hogy ne szedjek be valamit, mert ugy erzem kulonben, hogy mar total osszeomlok es a mento visz el kulonben 😅 Koszonom a valaszod es a jo kivansagot! 😊😇
2023. febr. 28. 22:20
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Szintén én vagyok, hány éves vagy illetve mik a céljaid?
2023. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!