Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontint a házi orvos is...

Frontint a házi orvos is írhat fel olyannak, akinek eddig nem volt?

Figyelt kérdés

Ha igen, mit mondjak neki, hogy felírja?

Anyukám szokott szedni (ugyanaz a házi orvosunk). Ha felhívom a dokit és mondom neki, hogy rakjon fel anyumnak, akkor fel teszi a felhőbe neki anélkül, hogy anyummal beszélne?



2023. febr. 21. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Bátraké a szerencse. Orvosfüggő, hogy ebből mi lesz, de majd feltétlenül írd meg.
2023. febr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szükségesnek látja, akkor felírhatja. Ha lelkiismeretes, akkor elküld pszichiáterhez. Azt nem árt tudni, hogy a benzodiazepin nyugtatók (frontin, xanax, rivotril, stb) nagyon kemény gyógyszerek. Rászokás esetén nehezebb lejönni róluk, mint a heroinról. Ha rám, egy ex függőre hallgatsz, akkor ne menj bele a hazudozás, kamuzás, anyámtól lopkodom a nyugtatót ördögi spirálba. Pillanatok alatt rá lehet szokni ezekre a szarokra, és lejönni brutális.

Kisebb szorongásra igyál citromfűteát, menj el futni, és relaxálj napi szinten.

Ha komolyabb gondjaid vannak, akkor meg keress egy jó pszichológust, és mindent kövess el, hogy ne kelljen pszichés gyógyszereket szedni.

2023. febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

#2

Nem tudom, de nekem az osztályon egyik napról a másikra levették a fronyót a lázlapról. Semmi bajom nem volt :D pedig 2 éve szedtem folyamatosan :)

2023. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!