Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rájöttem hogy mindenki hülyéne...

Rájöttem hogy mindenki hülyének/betegnek tart, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tényleg ki voltam mentálisan, nagyon durván szorongtam mindig, szociális szorongás és nem vettem semmit komolyan. Hallottam néhány emberre mondták hogy "az nem normális" gondoltam mi is az a normális.. mert nem tudtam. És azt hittem mindenki átérzi az érzéseimet, mármint valaki megkérdezte tőlem "te mit kérsz enni?" Nekem meg a hangsúlyával is bajom volt hogy hogyan szól hozzám, én annyira szorongtam, reszkető hanngal mondtam pl. hogy én mit kérek és nem tűnt fel nekem hogy én tényleg nem vagyok normális, aztán pedig sokszor az volt az embereknek a reakciója hogy nevettek rajtam, ezért mégjobban elkezdtem szorongani, aztán hazajöttem és azért vagdostam magam hogy már megint lejárattam magam, nem tudtam túllenni a történteken. Ma itt vagyok egy mondhatni mentálisan egészséges ember tele hegekkel és a tudattal hogy mindenki tudja hogy mentálisan beteg vagyok, holott semmi értelme nem volt az egésznek, lehettem volna mindig normális. Már komolyan nevetek ezen az egészen, de én így hogy nézzek az emberknek a szemébe? Lehet emlékeznek rá hogy milyen hülye vagyok és hogy mentálisan beteg. Mondjuk igazából az sem kellene hogy érdekeljen, hiszen normális ember annyira nem éli meg intenzíven az érzéseit irántam mint én magammal szemben, csak nem fognak megkövezni xD De hogy ezeken hogy tegyem túl magam.. nem tudom. Próbálom cukinak tekinteni a mentális betegségeim.. hátha az segít elfogadni magam és a múltamat. Ez így rendben van, most normális vagyok?

2023. márc. 1. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Most teljesen reálisan gondolkodsz. Ebben a rohanó világban senki se fog emlékezni rád, milyen voltál. Mindenki el van foglalva a saját problémájával, ugyhogy ezért ne fájjon a fejed. Ne nézz hátra, csak a jelen a fontos! Minden jót!
2023. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Hát, ne haragudj, de abban a katyvaszban, amit idevetettél, nincsen semmi normális.


Kicsit szedd össze a gondolataidat, és fuss neki még egyszer, hogy mi is megértsük, mit is akarsz kérdezni valójában.

2023. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Egy pszichológus megkeresésén gondolkoztál már? Mi az, hogy próbálod cukinak mutatni a mentális betegségeidet? WTF? A leírásod alapján amúgy nem kizárható, hogy enyhe autizmusod van. Ezt nem rosszból mondom, de tényleg. Pszichológushoz menj el.
2023. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyes jót írt, ők már rég elfelejtették, te is fejlődtél, ne gondold ennyire túl. Egy tinilány bőven átmegy ilyen érzelmi vasúton, írásod alapján ha nem egy harmincas nő vagy, akkor megnyugtatlak, normális vagy. Sokan éreztek már így és normális felnőttek lettek, boldog élettel.:)

Egy jó pszichológust tényleg keress fel, a szorongás sajnos visszatérhet és az önbizalmadon is kell erősíteni.

2023. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!