Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális vagy valami...

Ez normális vagy valami mentális betegség?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem bírok megmaradni a munkahelyeimen de nem a munka elvégzése illetve el nem végzése miatt,hanem mert utálok tartozni valahová,nem szeretek egy csapat része lenni,mikor az ember hosszabb ideje van a munkahelyén elkezdődik ugye a beolvadása na én ezt nem bírom,nem birok és nem is akarok egy közösség tagja lenni.Nem érdekelnek az emberek se a kicsi világuk(mindezek ellenére kötöttem jó barátságot már kollégámmal van néha egy két ember akivel nagyon el tudok lenni ..de ez a nagyon ritka

2023. márc. 3. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szociális szorongás
2023. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szociális szorongás nem lehet, mert a kérdező baratsagokat is kotott- ez inkább beilleszkedesi nehézség
2023. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de nem akarok beilleszkedni sehova pont ez,ettől "rettegek"hogy tartozni kell valahova
2023. márc. 3. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 igen, ezt így hívják, ez a beilleszkedesi nehézség
2023. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van munkától/munkahelytől függetlenül.

Bár én úgy érzem elméletben szeretnék tartozni valahova néha, gyakorlatban nem. Nem nagyon szeretem elmélyíteni a kapcsolatokat, felszínen mindenkivel kijövök.

2023. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen
2023. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Menj el pszichiáterhez, és diagnosztizáltasd magad.

Lehet ez antiszociális személyiségzavar, skizoid probléma, vagy valami más.


Egyértelműen nem normális. Ha nem olyan valaki mint egy átlagos ember, akkor ott valami nem jó mentálisan. Vagy krónikus betegség (depresszió, szorongás, skizofrénia, akármi) vagy személyiségzavar.

Az már, hogy feltetted a kérdést jó jel, hogy azért foglalkozni akarsz a problémáddal.

Terápiával lehet ezen javítani!

2023. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!