Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy pont akkor...

Miért van az, hogy pont akkor mikor az életemért küzdök, pont akkor még tesznek rá nekem egy lapáttal?

Figyelt kérdés
Mikor azért küzdök hogy ne őrüljek meg és ne öljem meg magam. Akkor valaki még megsért valamivel. Ez miért van?

2023. márc. 4. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez az élet. Szar. Nalam is így van mindig, de ez sovány vigasz
2023. márc. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Írd már le, hogy pontosan miért akarod kinyírni magad.

Csak kérdezem, mert aki a gyerekét temeti rákkal a tüdejében, az sem ír ilyeneket.

2023. márc. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Mert a negatív hangulatban jobban be is vonzzuk meg még érzékenyebben reagálunk a bántásokra, mint általában vagy ha jobb kedvünk lenne. Depkós állapotban sokkal jobban felnagyobbodik bennünk minden fájdalom, nehézség és sérelem. Dettó ugyanígy vagyok, akkor még belém rúgnak, átérzem
2023. márc. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
A saját életedért küzdesz? És akinek 16évesen konkrétan nem működik egyik veséje sem és minden héten injekció kúrákra jár meg dialízisre? Na azokra mondanám, hogy az életéért küzd. Te pedig örülhetnél, hogy egészséges vagy, ehelyett itt hisztizel.
2023. márc. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért van így, mert te annak éled meg.
2023. márc. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4. Értem hogy miről pofázol. De én is az életemért küzdök, csak másként. Az elmém azt sugallja hogy szúrjam nyakon magam. Jönnek ilyen erős érzések, gondolatok. És az a legrosszabb hogy képes is vagyok megtenni! Persze tudom hogy senkit sem érdekel. Már nem is várom el senkitől sem hogy érdekelje. Engem sem érdekelne ha egy idegen megöli magát. Ez így természetes. De mikor a testvéreim mondják a szemembe hogy leszarják hogy megölöm-e magam vagy nem az már kicsit durva. Tegnap közel álltam hozzá hogy megtegyem. De tudatosan legyőztem valahogy. Ilyenkor jól jönne egy üveg jó bor, ami lenyugtat. Húsz éve küzdök öngyilkossági érzésekkel. Nem hinném hogy hiszti, de nevezd aminek akarod. Nem érzem magam biztonságban. És nem reagálom túl. Pont az van hogy nagyon is érzem, hogy uzálva vagyok. Meg hát mondják is! Ki nem állhatnak, de nem baj. Egyszer ezt még a hasznomra fordítom! Mert az életembe bele parancsolnának, és akkor mikor ez megtörténik, majd hozzávágom hogy.. Nem fogom megölni magam!!!!
2023. márc. 5. 14:37
 7/11 A kérdező kommentje:
Gyűlöl engem meg utál meg minden, de azért az életembe bele akar parancsolni! De én ezt nem fogom hagyni. Nekem olyan nem parancsol aki gyűlöl!!
2023. márc. 5. 14:41
 8/11 anonim ***** válasza:
De ember így megint ott vagyunk, hogy felfogás kérdése ergo hiszti. Minek foglalkozol azokkal akik utálnak? Sokan vannak akik nem tartják a kapcsolatot a testvéreikkel... Nem lehet mindenkinek megfelelni. Éld a saját életed, alakíts ki saját társaságot, saját sorsot. Most komolyan azzal foglalkozol, hogy valami hülye szerint nem lenne baj, ha megölnéd magad?? Ne viccelj már. Ha én mindenkinek adnék a szavára aki utál engem meglehetősen szomorú életem lenne és ugyan itt tartanék mint te.
2023. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, Túl sokat gyötrődök azon hogy ki mennyire utál engem. Muszáj meghúznom a határokat. Nekem kell megtenni. Nem fogok foglalkozni vele hogy mit gondolnak, mert abba én döglök bele. Muszáj lesz kimondanom a saját számmal, hogy neki már nincs köze hozzám.
2023. márc. 5. 15:31
 10/11 A kérdező kommentje:
Eddig is ki akartam mondani de nem tehettem meg. Mert a genyának a házában lakok. De láttam egy kiutat, amibe még bele kapaszkodok. Ha elköltözök akkor már nem leszek neki kiszolgáltatva. Nemsokára már csak pár hét. Utána bekeményítek. Ha kell akkor kérek távolság tartási végzést. Az én véremet többé nem fogja szívni. Nincs hozzá joga hogy ő mondja meg mennyit érek én, és az életem. Ezt fogom mondani a zsaruknak is. Elmondok nekik mindent. Azt is hogy öngyilkosságra buzdított! Meg fogja szívni.
2023. márc. 5. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!