Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Allando 0ngyilkossagi gondolta...

Allando 0ngyilkossagi gondoltaim vannak.Mar nagyon elegem van az eletbol,egy szenvedes nyomorusag az egesz.Panikbeteg szorongasos magasvernyomasos is vagyok x eve most 28 vagyok. Mar nem birom es csak azon agyalok meddig varjak az 0ngyilkossaggal?

Figyelt kérdés
2023. márc. 5. 01:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Értékes ember vagy. Ne törd ilye végzetes butaságon a fejed. Nézz körül: bárkit látsz, mindegyiküknek megvannak a problémáik. Nem vagy ezzel egyedül.

A magas vérnyomást orvosi felügyelettel karban lehet tartani.

A pánikbetegség gyógyítható.

Pszichológus támogatása szükséges.

Most sötéten látod a dolgokat. De reggel kisüt a nap.

Tarts ki! Már az is az életerődet, akarásodat bizonyítja, hogy ide kiírtad.

Fel a fejjel! Sikerülni fog!!!

👍🌻🌷

2023. márc. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Viszont még nem lettél öngyilkos, tehát mindig valami visszatartott. De vajon mi? Ezt meg tudod válaszolni?
2023. márc. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Ne menj szembe az evolúció törvényeivel. Az életet nem dobhatja el magától egyetlen lény sem. A sejtek, amíg tudnak, osztódni akarnak, és minél tovább fennmaradni. Ne érdekeljen a sok baromság a civilizált világból. Az ősi dolgok érdekeljenek. Gondolj az állatokra a szavannákon. A fákra, a gombákra, a mohákra. Semmijük nincs a világon, csak az életük. És mégis élnek, élni akarnak.
2023. márc. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Énis hasonló vagyok
2023. márc. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Probalkoztam par eve de sajna nem.sikerult.mi tart vissza igazabol a kutyam mert o ad szeretetet es ennyi. Kifujt.
2023. márc. 5. 08:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mizu?
2023. márc. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ugyanaz, minden reggel cigi kv kozben azon agyalok minek keltem fel...,bemegyek melozni,intezem a dolgaimat takaritok mosok kutya miatt gyakrabban is kell stb. Ha van egy minimalis lelkierom elmegyek vele futtatoba,hogy kijatszhassa magat a tobbi kutyaval stb. Haza jovok es ennyi. Semmi motivaciom semmi jovokepem semmi eletkedvem nem latom ertelmet meg a munkanak sem sajat hazat sosem fogok tudni venni a 3kilos fizetesembol. Auto meg ilyen vagyontargy mar hidegen hagy nem foglalkoztat. Igy mivel egy depresszios szorongo letargias agyhalott vagyok ismerkedni sem sikerul hogy a veletlen folytan esetleg talalnek egy olyan lanyt aki "szeretne". Tehat ez is offos. Nincs semmi olyan ami adna loketet ehhez a semmit ero vegetalos kinlodasos eletemben. Mar etvagyam sincs erzem az ehseget de nem eszek minek megvarom mig leesik a cukrom eszek egy szendvicset muszajbol es ennyi beszelgetni sincs kedvem nagyon az emberekkel mert ok tudnak jokat mondani hogy ide megyunk oda megyunk csalad gyerek utazas minden super happy en meg csak bologatok en mit mondjak semmit. Szedem a nyamvadt gyogyszereket de mar az is idegesit hogy eletem vegeig tizeneves korom ota gyogyszarmokon kell elnem meg a fitalasagom is ezek a dolgok miatt eluszott. Gyulolom ezt a rohadt eletet. Aludni is csak felszinesen alszok kb 6 orat de ma is felkeltem 2 kv kellett hogy ne aludjak vissza mint akit agyonvertek mikor eszembe jut szedek ilyen vitakinokat amik hatha jok de az se er semmit. Hat ennyi kipanaszkodtam magam mert egy nyomorek vagyok.Tovabbi szebb napokat nektek.
2023. márc. 15. 09:01
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Énis
2023. márc. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Így vág szét az orvostudomány egy életet a folyamatos gyógyszerezésekkel. Neked alapvetően az égvilágon semmi bajod nem kéne, hogy legyen. Panaszkodsz a 300K-s fizetésedre? Nekem most emelték meg 5 év után, már kemény 212-őt keresek. Nem az számít, hogy az ember mennyit keres, vagy hogy hol áll a társadalmi ranglétrán, gondolom erre már te is rájöttél. Csak a lélek számít. Hogy mindezt hogyan éli meg az ember. A gyógyszerek pedig lassan, évek alatt felemésztik a lelket. Ez egy alku, amit az ember köt saját magával. A pillanatnyi nyugalma oltárán feláldozza a hátralévő életéből a lelkesedést. De az alkoholizmus is hasonló elven működik, csak az még az anyatestet is szétbarmolja. Nekem is voltak problémáim. Voltak olyan napjaim, amikor úgy éreztem, összeesek, mert egyszerűen annyira rosszul éreztem magam. Sőt, volt, mikor tényleg összeestem. Nem tudtam felállni. De egyvalamit soha nem tettem: nem gyógyszereztem magam. Az agyból, mikor elfogy az endorfin, akkor megzuhan. Az élet kilátástalannak tűnik, de én már megtanultam, hogy az inga majd visszafordul. Csak ki kell várni, és ha eleget szenved az ember, akkor eljön majd a megváltó hullámhegy idővel. Ez az én filozófiám, amire csak 30 fölött jöttem rá. És itt vagyok, csórón, de lélekkel tele. A léleknek megvan a maga negatív oldala is, de a pozitív is. A gyógyszer mindkettőt elveszi tőled, és mi marad? Mindaz, amit leírtál. Az üresség, a nihil. Sajnos nem tudok erre mit mondani, lehet, hogy már a gyógyszerek olyan szinten kisimították az agytekervényeidet, hogy azokat az impulzusokat visszaszerezni belé, mint amik egy natúr agyban természetesen előfordulnak, baromi nehéz. És voltam én is lent, tudom, hogy olyankor semmi tanács nem segít, úgyhogy valószínűleg az én tanácsom se fog téged beindítani már, de azért megpróbálom, hátha: Válaszd a természetet. Kezdj el horgászni, vagy (ha van kert nálad, vagy rokonoknál) kezdj el veteményest létrehozni. Ültess zöldségeket, virágokat. Vagy gyümölcsfákat. Tanuld meg a gyümölcsfák oltását. Vagy kezd el faragni. Fát. A lényeg, hogy természetes dolgok vegyenek körül, ne az a civilizáció, ami megtört. Talán idővel képes leszel leszokni a gyógyszerekről, és a lélek szépen elkezdhet visszaköltözni abba a porhüvelybe. (Bár akik gyógyszeren élnek, most elvből le fognak pontozni engem) Nekem ez a végső tervem arra az esetre, ha végleg kiégnék. Például öregemberként. És ez a nagy többségnél beválik, csak akaraterő kell hozzá. De szerencsére attól még nagyon messze vagyok.
2023. márc. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is rosszul vagyok
2023. márc. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!