Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Leszázalékolnak mentális...

Leszázalékolnak mentális betegség miatt? Van ilyen egyáltalán? Diagok:kevert szorongasos dep.zavar,egyeb kevert szemelyisegzavar,panik,generalizalt szorongas,magasvérnyomás,szoc.fóbia, elmult evekben a zárókon ezek álltak.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen
2021. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.



(De a magasvérnyomás nem mentális betegség.)

2021. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valoszinu azok miatt alakukt ki nalam tehat a mentalis szarok miatt lettem mar kb 16 evesen magasvernyomasos is. Pedig se elhizva nem vagyok,voltam se semmi. Ugyhogy ja ,hat en nemtudom mennyit kapnek ha le szazalekolnanak, gondolom annyit hogy ehen halok azt cso bar az meg egyenlo a nyomorral aminel a halal is jobb tehat lehet offos az egesz
2021. ápr. 25. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy ha leszázalékoltatod magad, akkor olyan munkahelyet keress, ahol leszázalékoltak is dolgozhatnak? Azt biztos könnyebben bírnád.
2021. ápr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj ha leszazalekoltaznam magam az szamomra gaz en huszonevesen ezt nem akarom igazabol mert ciki szegyen az egesz akkor inkabb a halal nem akarok nyomorekkent elni gondolom olyan munkahelyre vennenek fel ahol kapnek 100 rugot azt eljel meg az meg mire eleg semmire de igy se jo elni sehogy nekem mar a tokom tele mieet nem erdemel meg az ember annyit h egeszseges boldog es normalis elete legyen ennyit nem erdemlek meg a koeulottem levok szomszedok ismerosok haverok stb elik vgan az eletuket ez nem fair irgylrm oket rendesen mindegy majd kitalalom de akkor sem elet nyomorekkent elni tokombe mar
2021. ápr. 27. 12:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz gyógyszeres kezelést, vagy jársz pszichoterápiára? Valami kellene, mert ez így tényleg tönkreteszi az életet.
2021. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek veled kérdező, szintén huszonéves srác vagyok mentális betegségekkel. Kevert személyiségzavar nárcisztikus attitűdökkel, generalizált szorongás, ptsd. Egyszerűen bármilyen terápiát vagy önfejlesztést próbáltam semmi se hozott túl sok sikert. Jelenleg ott tartok ahol 15 évesen, csak most nem a suliba csesztetnek és utálnak és nem onnan akarnak kitenni... Általában így is két megoldás jár a fejemben, abból a kevésbé rossz az öngyilkosság...
2021. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak
2021. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!