Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotrilosokat kezdik atallita...

Rivotrilosokat kezdik atallitani Xanax-ra, de akkor tobb Xanax kell, elobb utobb akkor meg abbol lesz hiany?

Figyelt kérdés

A rivotrilt azert nem kapjuk osszefoglalva, mert Kina a fogyarto es meg mindig COVIDozik lezarasok vannak (exportra hatas), magas inflacio, magas energiaarak, igy a gyartoknak nem eri meg termelni tobbet pl. exportra.


Akik eddig rivotrilt szedtek, egyre tobbet olvasom hogy siman atalltak Xanaxra egyik naprol a masikra es semmi bajuk nincs.


De ettol felek, hogy engem is atallitanak, es a Xanax hasznalok mar nem csak a Xanax hasznalok lesznek, hanem azok is akik Rivotrilt szedtek csak atallitottak, tehat nemtom hanyszorosara, de meg fog noni a kereslet M.o-n meg mashol is (kiveve Nemet.o, mert az Arzmeittel CHEPLAPHARM az eredeti Rivotril gyarto).


Tehat Xanax kereslet eddig = Xanax igenylok


mostantol meg


Xanax kereslet = Xanax igenylok + Rivotril igenylok


Ez azert nagyon megnoveli a keresletet, es nem lepodnek meg ha az OGYEI eljatszana ezt a tancot a Xanaxal mint a Rivotrillal, egyik nap bejelenti hogy orszagos hianycikk, es igeri kov. honapban lesz, es ezt csinalja korlatlan ideig.


Ez igy nem lesz megoldas, szerintem diverzifikalni kellene a Rivotril hasznalokat, hogy bizonyos megoszlas szerint 10% mondjuk ezt kapja 20% azt 30% meg amazt 10 % masikat 30% vegul azt.


Mert hogyha atharitjuk a kereslet osszesseget egyfajta kinaltra, ilyen korulmenyben, hogy maguk a gyartok nem akarnak gyartani tobbet, felelotlen es megint kinszenvedes mert at kell allni mas gyogyszerre.


2023. márc. 5. 22:55
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Itt a forras:


[link]


[link]

2023. márc. 5. 22:56
 2/29 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg a xanax meg rosszabb mint a rivo
2023. márc. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
25%
dehogy rosszabb
2023. márc. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
9%

4, nekem itt azt mondta valaki

Egyébként én a xanaxtol is nagyon rosszul vagyok….

Mióta szedem csak rosszabb lett a delrssziom

Kiváncsi lennék a rivo mit tud

2023. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

5-ös

pszichiáter mondta, nem itt akárki

delrssziom= gondolom depresszió, ha rosszabbul vagy miért szeded?

Xanax az szorongásoldó, nem antidepresszáns

2023. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Annyi bshitet nyomsz hetek óta kérdező,máskor komment cunamit nyomsz hogy látszik te vagy mögötte. Eddig az volt a bajod,hogy a rivotrilt használok elveszik az epilepsziasok elől a rivotrilt.most jösz egy még nagyobb baromsággal. Hozhatsz linkeket nm érdekel. Az orvosok döntenek ki mit szed,nm te.ennyi.
2023. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

7


Leirnad hogy konkretan mirol beszlesz mert elegge erthetetlen.


Most attol eltekintve hogy milyen komment haborut vivtunk, en 3x irtam le neked megoldasokat a te egyedi betegsegedre erre te meg it szidsz engem.


De a vegen megkerdeztem toled, hogy mit fogsz tenni amikor nincs tobb rivotrilod, erre nem valaszoltal.


Szoval mit fogsz tenni? Mert ugy nez ki ezt mar te nem fogod kapni amint az utolso szem elfogy.

2023. márc. 6. 20:50
 8/29 anonim ***** válasza:
62%
Én simán kiáltottam patikaba a Rivotril :D
2023. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Kivaltottam
2023. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

#9 Hol váltottad ki?


Én nem fogok Xanaxra váltani. Se Frontinra. Más a hatóanyag és nekem régebben is problémát okozott. Nekem hosszú kísérletés után a Rivotril bevált, nem fogok csak úgy átállni másra, ami inkább árt, mint használ.

2023. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!