Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS mit csináljak magammal? M...

SOS mit csináljak magammal? Mért érzem azt hogy dagadt vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat nézem magam tükörben is mindig arra jutok, hogy nagyon dagadt vagyok. 178 cm vagyok és 62 kg. A szüleimmel erről nem tudok beszélni mert már próbálkoztam is nem értik meg. Talán egy barátnak mondjam el?

Kérlek trollok ne írjanak.



2023. márc. 6. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
keress fel egy pszichiátert, mert ez már komoly anorexia
2023. márc. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Mennyi idős vagy és milyen nemű? Ez azért nem mindegy
2023. márc. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
16/lány vagyok
2023. márc. 6. 08:35
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Azért ez a súly erre a magasságra nem a világ vége
2023. márc. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
16 évesen még változni fog a tested, kezdj valami sportba, ami formál. Dagadt biztos nem vagy, emiatt pedig pszichológus felkeresése ajánlott. Ne kezdj semmilyen őrült fogyókúrába, csak étkezz egészségesebben.
2023. márc. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Mindenképpen keress fel egy szakembert és kérj segítséget.

Kifejezetten vékony lehetsz. Egy normálisan vékony fiatal lány. Se nem betegesen sovány, se nem husi, duci, pláne nem dagadt. Ha te dagadtnak látod magad, akkor elég komoly problémáid lehetnek.

2023. márc. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Sportolj, attól mindig nő az ember önbizalma.

Plusz keress fel szakembert, mert testképzavarod is lehet.

2023. márc. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem 173 cm-re, 58 volt a sportsúlyom, a te magasságodhoz ez megfelelő kg de hangsúlyoznám, hogy "sportsúly" , de amúgy így 50 évesen is ennyi vagyok, ami már nyilvánvalóan nem sportból van , alkati adottság.

A röhögőgörcs elkapott mikor 2 éve a kórházi zárójelentést elolvastam ( baleseti) : fiatal nőbeteg, alkata: vékony

Így nézd azt a tükröt

2023. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A dagadtság nem itt kezdődik, komoly testképzavarod van, kérd szakember segítségét! Sportolni pedig ér.
2023. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xp ali ***** válasza:
A fejedben van baj, nem a testtömegeddel. Én a vékonyakat szeretem, úgy mondom, hogy rendben van. Lehet kevesebb mangát meg retusált puncát kéne nézné az instán. ;)
2023. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!