Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ebből hogy álljak fel? 18F

Ebből hogy álljak fel? 18F

Figyelt kérdés

Magányos vagyok. Nincsen se barátom se családom. Depressziós vagyok, szociális szorongásom is van. Volt számomra egy fontos barátjelölt aki magamra hagyott. Engem mindenki magamra hagyott.

Az éjszaka történt egy kis incidensem. Ki mentem sétálni, röviden legyen annyi, hogy majdnem meggyilkoltak, aztán rendőrségeznem kellett.

Mivel depressziós is vagyok nincs kedvem ezután élni. Vagy megölnék vagy teljesen elszöknék. Ha elszökök akkor sem volt senki sem keresni. Ha megöltek volna a temetésemen is csak a pap jott volna el. Az egész életem egy szenvedés hiszen a Maslow piramis legalja sincs meg nekem. Amúgy gimnazista vagyok és nagyon jó képességű gyerek vagyok. Mit érek el ezekkel a talentumokkal ha borzalmas az életem? Mind a gyerekkor, mind a jelenkor.



2023. márc. 7. 14:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Bocs csak autocorrect nagyon szereti átjavitgatni amit írkálok.

Senki nem fog keresni*

Vagy megölném magam*

Is csak a pap jönne el*

2023. márc. 7. 14:29
 2/16 anonim ***** válasza:
A gimiben nem tudsz barátkozni? A szüleiddel milyen a kapcsolatod?
2023. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem.rossz.
2023. márc. 7. 17:21
 4/16 anonim ***** válasza:
Milyen gimibe jársz?
2023. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Veszprémi, katolikus. Az osztály közösség annyira rossz, hogy az összes tanár erről pletykál egymással. Nem lehet egy tablót se megtervezni mert akkor mindenki anyázza egymást.
2023. márc. 7. 17:54
 6/16 anonim ***** válasza:
Uh,ez tényleg rossz közösség. Jársz pszichológushoz?
2023. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen..
2023. márc. 7. 18:40
 8/16 anonim ***** válasza:
Milyen időközönként?
2023. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Van valami mentális betegséged?



Bicsi a sok kérdést csak amit leírtál az nagyon kevés.

2023. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hetenként. Depresszióm van.
2023. márc. 7. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!