Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt diagnosztizált ADHD-s?

Van itt diagnosztizált ADHD-s?

Figyelt kérdés
Milyen gyógyszerrel kezelnek? Nekem a havi 1 óra beszélgetéssel, ahol azért a doki is rengeteget beszél általában, 50 60 ezer forintra rúg a kezelés nagyjából. 30ezer az 1 óra, és közel ennyi a sok gyógyszer. Bitinex a legdrágább, de mellé van estulic is, és még szedek melatonint is. Ez egyszerűen brutálisan sok. Nincsen alternatívája a bitinexnek? A dokit múltkor elfelejtettem megkérdezni, de következő alkalommal megfogom. Csak kíváncsi vagyok addig, hogy másoknak mennyi az anyagi vonzata ennek a fosnak a kezelésére
2023. márc. 7. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nkm nem kell semmi gyógyszer. Nem vagyok olyan súlyos. Gyerek kormoba jártam fejlesztésre,most már nem kell.


20l

2023. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az nagyon dúrva. Nem is gondoltam volna,hogy ennyibe kerül egy ilyen. Amúgy mennyire súloys? Lehet gyógyszer nélkül is ellenél. Ezen az eggyórás beszélgetésen mi történik? A gyogyszereidet beállítják?
2023. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem lennék el gyógyszer nélkül, mert nem tudok aludni, és több hónap várakozás volt mire kaptam időpontot. A régi pszichiáteremnek volt hogy hajnali háromkor írtam, hogy nem tud e valakit protekcióval, hogy gyorsabban túllegyek mert már úgy érzem megbolondulok. A tavalyi évem már úgy nézett ki, hogy fent vagyok egész éjjel, és másnap délután kelek. Egyszerűen sehogy nem tudtam beállítani, és hiába aludtam sokat, állandóan fáradt voltam. Olyan voltam már mint egy zombi. Most alszom rendesen, el tudok aludni, mégha nem is vagyok fáradt, és magamtól korán ébredek, frissen fiatalosan. Nagyon szuper. Nagyon sokat javult az életminőségem


Terápián a problémáiról stb beszélgetünk.

2023. márc. 7. 16:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy hónapban egyszeri alkalom az nem terápia. A terábia az hetente 1× 2× van. Az állapot súloysságától függően. Nincs más bajod az ADHD mellett?
2023. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs akkor én azért kivizsgáltatnám,mert ez nem hiszem,hogy az ADHD tünete.
2023. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Van egy autoimmun betegségem, az kezelve van.


Mehetnék akár hetente is, akkor csak a terápia 120k lenne egy hónapban. No tenksz :)

2023. márc. 7. 17:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Államiban is van ilyen. Például a kórházakban van pszichiáter meg terapeuta. Az autoimmun betegségedet nézesd meg,hogy tényleg az-e a megfelelő kezelés,amit kapsz.
2023. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szerinted honnan tudom, hogy autoimmun betegségem van, ha nem volt megnézetve :D? Nem ezzel függenek össze az adhds problémák, amik megoldódtak lényegében mint írtam.


Államiba másfél év a várólista adhd ambulancián, ezt nem kezelheti akármilyen pszichiáter. Voltam régen párnál gyerekként, egyikben sem merült fel. Aki nem erre specelt, az nem is ismeri ezt kb. Akihez járok, ő a legjobb az országban

2023. márc. 7. 20:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Iratkozz fel a várólistára. Jó lehet nem kerülsz sorra azonnal,de hosszútávon az mindenkepp gazdaságos. Az autoimmun betegségeddel mikor voltál utoljára kontrollon?
2023. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most megyek először majd.
2023. márc. 8. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!