Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyám be akar vinni a kórházba...

Anyám be akar vinni a kórházba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok, bármit eszek nem hízok, és anyám azt hiszi anorexiás vagyok, ezért be akar vinni a kórházba, és hiába mondom el neki mit ettem ma, nem hiszi el, és azt mondta holnap fog bemenni az orvoshoz szólni, hogy nem eszek rendesen, és már a nővérem is kezdi, hogy küldjek neki képet a vacsorámról, mert ő sem hiszi el hogy sokat ettem ma, és mondtam neki, hogy olyan sokat ettem, hogy nem bírok vacsizni, mert kifogom hányni, de azt mondta, ha nem küldöm el neki a képet este 8ig, akkor nem áll velem szóba, hogy győzzem meg őket hogy tényleg nem vagyok anorexiás?

2023. márc. 9. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

magasságod? súlyod?

Ha eszel rendesen és nem hízol jobb ha megnéz egy orvos, hogy esetleg miért lehet kórosan sovány.

2023. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Szilvásbuktát!
2023. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Jobb ötletem nincs, mint hogy videózd le, ahogy magadba lapátolod az ebédet/vacsorát és küldd el. Amúgy kórházba egész véletlenül nem kell orvosi beutaló? Az nem úgy megy, hogy anyukád egyszer csak gondol egyet és bevisz.
2023. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Küldd el nekik ezt a képet:

[link]

2023. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 NTBS ***** válasza:
67%
Hány éves vagy?18 fölött senki sem kényszeríthet. Haverom apukája demens volt, de nem volt gondnokság alá véve. Többször kiment a mentő, de nem vitték be, mert tiltakozott.
2023. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha egészséges vagy, az orvos is meg fogja mondani, nincs min aggódni és stresszelni. Ha kóros az állapotod, az orvos is meg fogja mondani és ott helyben segíteni tudnak, ez pedig neked is fontos. Akkor mitől félsz? Van esetleg egy kis csavar a történetben amit nem írtál le? Az anorexia szóval nem szoktak csak úgy a semmiből dobálózni.
2023. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Valamilyen betegséged biztos van.

Lehet pl. bélféreg.

Az orvos ki fogja deríteni.

2023. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Azért ha már itt tart a család, akkor érdemes lenne elnézni orvoshoz. Ha nincs semmi bajod, akkor békén fognak hagyni otthon, mert orvos mondta, hogy nincs bajod. Ha meg igen, akkor tudnak segíteni. Neked ez win-win.
2023. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Mondd meg nekik hogy szálljanak le rólad. Ha továbbra se teszik akkor a következőt tedd, hogy ne készülj ki teljesen: játszd el előttük az anorexiast, akinek amugyis gondolnak téged, a hátuk mögött persze jókat szorakozhatsz, hogy milyen ostobák, egy nagy adag spagetti mellett. Hiszen az ilyen emberek úgyis csak a saját valosagukban hisznek, ez ellen nem tudsz mit tenni, sajnos toxikus emberek vesznek körbe, ebben az esetben. Azért mégse kell hogy dagadt legyél mások kedvéért, vagy hogy annyit egyél amíg ki nem hányod az egész napi kajaadagodat. Sok sikert hogy el tudd viselni őket a továbbiakban, és ami a legfontosabb: ne hagyd, hogy étkezési zavarba hajszoljanak!
2023. márc. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Élőzd youtubeon, facebookon meg tiktokon hogy zabálsz. Még pénzt is kereshetsz vele és a mamát is meg lehet nyugtatni.
2023. márc. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!