Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Állandóan stresssz...

Mit tegyek? Állandóan stressszelek, szorongok apám miatt.

Figyelt kérdés
Állandóan stresszelek, szorongok leginkább apám miatt. Már többször el akartam itthonról menekülni, de a dolgok mindig félre mentek és visszakényszerültem otthonra. Magányos is vagyok, minden barátom kilométerekre lakik tőlem és egy 2000 fős faluban élek, nincs lehetőségem ismerkedni. Az egyetemen abszolváltam, de a szorongásom miatt lediplomázni nem tudtam, de szeretnék. Az utóbbi időben több hónap depresszió és sikertelen munkakeresés után végül csak apám mellett tudtam elhelyezkedni, de a munkahelyen is kikészít, az előző héten másik műszakban dolgoztam, másik kolléga mellett, mellette jobban bírtam. A művezető a héten megkérdezte tőlem, hogy melyik műszakba szeretnék lenni jövőhéten, én gondolkodás nélkül azt mondtam, hogy ebbe. Apám most ezen is teljesen kiakadt, még nem mondta, de nagyon úgy tűnik, hogy most szeretné a megkeresett pénzemet vagy annak egy részét elvenni. Azért kezdtem el dolgozni, hogy végre itthonról eljöhessek, mert nem bírom idegileg, elmentem pszichológushoz, most pénteken voltam nála másodszor, fél óra beszélgetés után átkísért a pszichiáterhez időpontot kérni. Itthon szinte állandóan streszelek, szorongok apám úgy tűnik egyáltalán nem érti, vagy nem akarja megérteni, hogy hogy érzek. Holnap akar beszélgetni velem, ha úgy lesz ahogy gondolom, akkor én úgy érzem, nem bírom tovább, véget vetek az életemnek.

2023. márc. 12. 01:51
 1/2 anonim ***** válasza:
19%
Apád miatt? Ő tart el, meg ad munkát.
2023. márc. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Kötözd meg és locsold vízzel.
2023. márc. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!