Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek nagyon hogy valamit...

Félek nagyon hogy valamit rosszul csinálok, nagyon szorongok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már írtam korábban erről a helyzetről, egy pszichiátrián dolgozó szociális munkáshoz járok be beszélgetni néha, aki egyébként nagyon figyelmes, tisztelettudó stb, ezzel nincs gond. Mégis állandó szorongás van bennem amiatt, hogyha pl jövő héten pénteken felhívom, hogy jelezzem neki, hétvégére elutazok, meghogy az esetleges új munkahelyemről egy picit meséljek neki, előre rettegek. Ugyanakkor eddig többek szerint jól kezeltem helyzetet..de én ahelyett hogy ennek örülnék, rettegek, szorongok, nem akarom elveszteni, stb , úgy élem meg mintha vészhelyzet lenne. Mit csináljak?
2023. márc. 12. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem bántásként, de fogadd el, hogy hülye vagy és megnyugszol. Én a legártalmatlanabb orvosi vizsgálatnál olyan feszült vagyok, hogy a kardiológus legutóbb már pulzuscsökkentőt írt fel rendszeres használatra, amiből azóta is kb. 2 szemet vettem be, mert jött az esős melegfront és 100 körül volt a pulzusom, a vérnyomásom meg 170.
2023. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!