Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aspergeres lennék?

Aspergeres lennék?

Figyelt kérdés
Szóval nincsenek barátaim, nem is igazán értem az embereket. Kerülöm a szemkontaktust, sosem nézek senki szemébe. Egyedül érzem magam igazán jól mikor elvonulhatok az igencsak fantáziadús világomba. Rengeteget van öngyilkossági gondolatom. A félelmeim mások szerint gyerekesek, de nekem nagyon komolyak. Például irtózom megfogni a papírpénzt mert az rengeteg baktérium hordozója.
2023. márc. 13. 23:23
 1/9 anonim válasza:
88%
a legjobb egy pszichológust lenne ezzel felkeresni. nem hiszem, hogy ezen az oldalon jó válaszokat kapnál erre a kérdésre.
2023. márc. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezek nem asperger tünetek.
2023. márc. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem aspergeres vagy csak hisztis
2023. márc. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Phoney ***** válasza:
87%
Ennyiből nem tudjuk, menj szakemberhez. Akik pl. személyiségfejlődési elakadások miatt élnek szorongásos zavarokkal, azok nagyon gyakran jutnak arra a következtetésre, hogy biztosan aspergeresek, mert bizonyos tünetek hasonlítanak, és az asperger "jön szembe", amikor keresgélni kezdenek az interneten. És ilyen emberből sokkal több van, mint aspergeresből. Ez az állapot (az aspergerrel ellentétben) általában "kinőhető", bár komoly munkával.
2023. márc. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Én is ilyen vagyok. Pontosabban lettem. Annyi a különbség, hogy én nem félek az emberektől, hanem inkább nem tudok bennük megbízni.

Én a tanulásba menekültem.

2023. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném hogy már felnőtt vagyok, 24 éves.
2023. márc. 14. 13:40
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Ha fantázia dús vagy akkor írj, vagy vsinálj valanit amihez van fantáizád
2023. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Autizmus Alapítványnál a szakemberek eldöntik. Az itteni dilettánsokra ne bízz diagnosztikát. Sokan azt sem tudják normálisan, hogy mi az autizmus
2023. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
ugyanez és nálam igen
2023. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!