Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Késsel akartak bántani,...

Késsel akartak bántani, szórakoztak velem, és elcsesztem az időmet, hogyan pótolhatnám be?

Figyelt kérdés

Utólag bánom, hogy egy barom ember voltam. A covid előtt, a covid idején és utána kis ideig minden időmet egy nőnek a segítésére szántam, aki a párom volt. Eljátszotta mennyire rossz helyre került vissza, mennyi problémája van, életveszélyben van, stb. Én hülye mindent megtettem azért, hogy ha más nem, támasz lehessek neki, így szakemberhez is jártam, hogy megoldást keressek az ő gondjaira. A végén én jártam a legrosszabbul, mert mentálisan olyan rossz állapotba kerültem, hogy egy ideig munkaképtelen állapotban voltam. Kiszivárogtatta a lakcímemet, és irdatlan sokszor akartak megverni, csak mindig elmenekültem. Férfiként sírógörcseim és pánikrohamom volt, mert nem tudtam mikor kerülök olyan helyzetbe, amikor nem tudok elmenekülni. Késsel, általában 7-8-an jöttek rám mindig. Ezeket a nőnek is elmondtam, és kigúnyolt, hogy egy kis nyuszi vagyok, amiért elszaladtam, stb. Utána a munkahelyemre is bejártak, és elhíresztelték, hogy gyerekkoromban az egyik rokonom megerőszakolt és szeretem, ha s*ggbe b*sznak (ez igaz, erőszak áldozata voltam) stb...


A lényeg, hogy megszabadultam már tőlük, elköltöztem messzire, viszont ott van bennem a rettentő nagy nyomorúság érzése, hogy mi mindent hozhattam volna ki az életemből, ha nem cseszem el egy nőre, akiről végül kiderült, hogy nem is volt bajban, csak szórakozni akartak velem.


Mit tehetnék? Hogy pótolhatnám be az elvesztegetett időket?



2023. márc. 14. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy túl kell lepni. Esetleg járj ismét pszichológushoz ezúttal magad miatt, és kezdj új életet. A költözés már jó húzás csak így tovább !! 🙏🏻
2023. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Erre egy megoldás van. Nem pátyolgatsz senkit. Akinek sz@r, oldja meg magának. Az egyéni tapasztalatom az, hogy egy nőnek sosem szabad hinni. Az elvesztett időt nem pótólhatod. Én a gyerekkoromat akarom viszahohni és úgy megélni, ahogy meg kellett volna, de erre sincs lehetőség.
2023. márc. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd inkább onnan, hogy ha ez az időszak jó lett volna, már akkor is vége. Átírni a múltat nem tudod, de nagyon nem mindegy, hogy a jelenedből, jövődből mennyit lop el a múlton való kesergés.
2023. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!