Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segitséget kérek gyógyszer...

Segitséget kérek gyógyszer szedéssel kapcsolatban. Ezt hogy csináljam?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok, már 9 éve szedek antidepresszanst depresszióra, szorongasra. Eleinte asentrat majd most scippat. Magánorvoshoz jártam csak nagyon megdrágult, nekem meg nincs rá pénzem. Ezért szakorvosi javaslatra háziorvos írja fel ingyen a gyógyszert már 10 hónapja. De a javaslat csak 1 évre érvényes. Ilyen esetben mit tudok tenni?
2023. márc. 15. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmész szakorvoshoz, aki megállapítja indokolt-e még és újabb egy évet engedélyez.
2023. márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Háziorvos felírja bármeddig, mondjuk úgy nem támogatott az ára.

Vagy elmész SZTK-ba állami dokihoz feliratni (várakozási idő lehet hónapos).

2023. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Sajnos az SZTK ahova tartozok ott pszichiáter csak telemedicinaval rendel. Telemedicinara is hónapokat kell várni.


Még az jutott eszembe hogy valahol van ingyenes pszichoterápiás kezelés mondjuk heti egyszeri alkalommal? Arra is nagy szükségem lenne a gyógyszer mellett.

2023. márc. 15. 18:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!