Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha szinte semmi sem okoz már...

Ha szinte semmi sem okoz már örömöt, akkor csak a halál van hátra?

Figyelt kérdés

2023. márc. 15. 14:50
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim, nincsen semmilyen emberi kapcsolatom és rosszul érzem magam a világban.
2023. márc. 15. 14:52
 2/18 A kérdező kommentje:
Ja és ne gyertek azzal, hogy menjek pszichológushoz, pszichiáterhez, mert már voltam náluk és nem éreztem tőlük jobban magam. Gyógyszereket is kell szednem, de sokszor már csak főbe lőném magam.
2023. márc. 15. 14:57
 3/18 anonim ***** válasza:
48%

Nem.


Tűzz ki egy célt, és valósítsd meg.

2023. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Jó lenne, ha visszamennél az orvoshoz és megmondanád neki, hogy ha nem ért a szakmájához, akkor inkább ne praktizáljon, mert te igenis bíztál benne, de

kakit sem ért, amiket felírt. Aztán keress egy kompetensebb dokit.

2023. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%

Emberi kapcsolatok (barátság, szerelem, jó ismerősök, szomszédok, haverok) nélkül az emberi lét csupán vegetáció.


Nézd meg a vegetalas jeleneteset.


Nem gyógyszerek kellenek, hanem barátok, élmények, célok!

2023. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
42%
Szerintem vegyél egy kisállatot lehetőleg egy kutyát vagy egy macskát. Ők sokat segítenek
2023. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Ó Kérdező, nagyon sajnálom.

Velem ugyanez van...

Gyerekként annyira másmilyennek képzeltem az életet.


Én azért arra bíztatnálak, hogy ne tedd meg !

1 életünk van, lejár ez magától is...

2023. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%

Érdekes, hogy mindenki azt hiszi, hogy egy orvos meg egy gyógyszer megoldja ezt a problémát... Hát nem oldja meg.


Neked kell kézbevenned a saját életedet.

2023. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Volt, hogy úgy gondoltam nincs kedvem élni, aztán tíz évvel később lett egy csomó barátom. Na meg elfoglaltabb is lettem egy ideig.
2023. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Könnyű mondani, hogy szerezz barátokat, de mégis hogyan?

Sok ember nem is nyitott az új kapcsolatok építésére, mert már megvan a saját kis köre, és nincs igénye új barátokra.

Én is ezzel küzdök, hiába vagyok kedves, segítek, amiben tudok másoknak, nyitok feléjük, mégis valahogy az érdekkapcsolat szintjén megragadnak a kapcsolataim, és pl. az egyetemen jobban megismert emberekkel is úgy érzem, csak addig fogom tartani a kapcsolatot, amíg nem végzünk, utána már nem lesz rám szükségük...

2023. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!