Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mentális kimerülés? Hogyan...

Ez mentális kimerülés? Hogyan hozható rendbe az ember?

Figyelt kérdés
Év eleje óta mintha zombiként élnék. Semmi sem tölt fel, az ami régen igen. Mindenhez meg kell erőltetnem magam, ami alapvető és esetleg pihentető lenne. Peldául olvasás, sorozatozás. Mintha motivációm sem lenne. Nem vagyok depressziós, az annál összetettebb. De nagyon aggaszt már ez az állapot. Januárban elég stresszes időszakom volt.

2023. márc. 15. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek! Szedjél B vitamin forte komplexumot. Segiteni fog az idegeidnek.
2023. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam vele, azt éreztem, hogy mindenki engem akar nyúzni, stb. Szerintem is a vitamin megoldàs lehet, meg az, ha nem hagyod el magad. Menj akkor is emberek közé, ha nincs kedved. Talàlkozz a baràtaiddal, igyatok meg valamit, vagy menj el egy konditerembe csoportos edzésre kicsit :)
2023. márc. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azt csináld, amihez kedved van. nem szabad elfojtani az érzéseket.keress minél több pénzt.
2023. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!