Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért menő a bántalmazás?

Miért menő a bántalmazás?

Figyelt kérdés

Azért részesülök benne, mert provokálok.

Egy kép: kirúgják, kirugdossák az ember alól a talajt, hogy úgy karmolhassák, téphessék szét, mint még soha. Csak egy picit az országon áthaladó Krasznaja Armija jut az eszembe a jelenségről.

Másrészt ezerrel megy az invalidálás, elnézést kérek az idegen kifejezésért.

Szóhoz nem juthatsz, meg se mukkanhatsz, de nem magad miatt.

Tudom, hogy látszik, hogy épp most is megtapasztaltam ezt. De önző vagyok, és zavar, hogy csak akkor zavar, ha a saját bőrömön (nem a hámon?) tapasztalom meg. Kérek szépen tanácsot, hogy gyakoroljam az önismeretet, hogy a másik embert érő rossz hozzáállás is szúrja a szememet.



2023. márc. 16. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Rébuszos kérdező.
2023. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a zagyvaság amit kérdés címén idehánytál? Nem lehet normálisan, összeszedetten leírni mi a gondod?
2023. márc. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert képtelen vagyok más szemszögre, a saját tudatlanságomat a környezetemre vetítem ki, és egy ködös izé lesz az eredmény, mint a kérdés leírása.
2023. márc. 16. 10:17
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, nem szekálásképpen: pszichiátriai beteg vagy? Ha igen, kérj segítséget a dokidtól.
2023. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem menő.


A kérdésedre meg Te tudod a választ, mivel ezek szerint Te bántasz másokat tudatosan.

2023. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Asperger-szindrómát emlegették már neked?


Nem rosszindulatból kérdezem. Lehet, hogy sok mindent megmagyarázna, és ezen a vonalon elindulva kapnál hatékony segítséget.

2023. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon nagy valószínűséggel pszichiátrirai beteg vagyok.

Tudatosan bántok másokat, és nem ártok nekik.

Mit lehet tudni az Asperger-szindrómáról?

2023. márc. 16. 10:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben így igaz. Három. Megbűnhödte már e nép. Pirítsuk zsírjára a szalonnát. Konvex és konkláv szögek.
2023. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mivel foglalkozol?

Humorral kén :)

2023. márc. 16. 10:31
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
26-os: a 14-es már írta, hogy a karatevolidok kibernetizációja még nem kiforrott technológia, de egyébként már elhangzott a 19-estől is, aki amúgy a 11-es felesége.
2023. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!