Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki a sérültebb mentálisan, én...

Ki a sérültebb mentálisan, én vagy Forrest Gump? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nekem, az a bajom hogy van egy kis idegrendszeri problémám. Pl társaságban feszengek Látszik rajtam hogy szorongok. Látszik a viselkedésemen hogy kicsit ilyen furcsa meg a beszédemen is. Voltam pszihiáternél ő azt mondta hogy a viselkedésemben vannak autisztikus vonások de nem tudja rám mondani hogy aspergeres lennék. De sajnos elég sok ember azt gondolja rólam hogy idióta vagyok emiatt. De ugyan akkor okosnak okos vagyok, mert egyetemre járok. Szted én vagyok sérültebb agyilag vagy Forrest Gump?

2023. márc. 16. 20:27
A kérdező szavazást indított:
Nem tudom
Te sokkal enyhébb vagy sztem
Te enyhébb vagy sztem
Te kicsit enyhébb vagy sztem
Sztem kb egyformák vagytok csak Forrest az értelmi fogyatékossághoz van közel te meg az autizmushoz
Súlyosabb vagy mint Forrest
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Társaságban szorongni sokan szoronganak. Én is.
2023. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Mindkettőtök egy rakás szerencsétlenség
2023. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

#2 Te meg egy toxikus baromállat. Ha ennyi jön ki belőled, akkor minek írsz? Ilyen válaszokra nincs szükség.


Kérdező, én azon csodálkozom, aki még nem feszeng ebben a beteg magyar társadalomban....

Lehet aszpergeres vagy amúgy, viszont ők okos emberek, csak a társaságban nem találják a helyüket.

2023. márc. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező!

A Te viselkedésedről, gondolataidról szinte semmit sem tudunk.

(amit leírtál, az 10-ből 2-3 embernél fellelhető)

Amit a F.G. esetében láttunk, az csupán egy filmbeli alakítás.

Megírt forgatókönyv alapján, egy neves rendező instruálásával, egy világhírű szinész játéka.


A kettőt értelmetlen dolog összehasonlítani.

2023. márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Talán érdemes lenne kivizsgáltatnod magad autizmus ügyben, de sajnos nincs ingyen, és még hónapokat is kell várni...
2023. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!