Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentálisan beteg lehetek?

Mentálisan beteg lehetek?

Figyelt kérdés
Sokszor van hogy undorítónak érzem magam és napkig depressziós vagyok miatta, de van hogy rámjön az isten komplexus és gyönyörunek érzem magam, mintha azonnal modellnek kéne mennem, mindenkinél jobbnak és csak nézem magam a tükörben miközben megy a zene. Ez van hogy úgy változik hogy elősször kisírom magam milyen ocsmány vagyok utána jön az hogy milyen szép vagyok.

2023. febr. 1. 01:38
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Túl sok a szabadidőd. Nem csinálsz semmit az unatkozáson kívül. Ez nem mentális zavar.
2023. febr. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szeretnék a szolgád lenni :D
2023. febr. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
A leírás alapján testképzavarral kevert mániás depressziónak tűnik. De nem az én dolgom diagnosztizálni, fordulj szakemberhez.
2023. febr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Egyensúly.

Omega 3 , b vitaminok, d vitamin,

Elfogadás, szeretet , béka, öröm.

És sétálj a természetben

Ezeket gyakorold szerintem.

2023. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Béke*
2023. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
egyetértek az elsővel, unatkozol, de nagyon.
2023. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért írsz ki ilyen kérdés??????????

Menjél orvoshoz!!

2023. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Látom, egy értelmes választ sem kaptál eddig.

Tiniként, nagyjából 14-18 éves korom között szóról szóra ez volt velem is, amit leírtál. Egyik pillanatban rondának, undorítónak láttam magam, egy nappal később pedig ha nem is olyan durván, mint te, de kifejezetten szépnek. Ez együtt járt a hangulat ingadozásokkal, amikor csúnyának éreztem magam, akkor csak sírtam és gyűlöltem magamat, meg mindenkit is egyszerre. Viszont amikor elégedett voltam a külsőmmel, belül is teljesen jól éreztem magam. Most 23 vagyok, időközben jártam pszichológushoz, nem tudom ez segített-e, vagy csak szimplán az, hogy megpróbáltam megkeresni a saját stílusomat, a kritizálókkal nem foglalkozni és megtalálni az arany középutat. Sajnos normális tanácsot nem tudok adni, ha van lehetőséged menj el pszichológushoz, csak az igaz, rád nem negatívan ható barátaid tartsd meg, mozogj sokat, csináld azt, ami boldoggá tesz. Tudom, látszólag semmi köze a témához, de mint sok problémának, ennek is lelki alapja van, azt ajánlom, próbáld így megközelíteni a dolgot.

2023. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!