Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szervezett zaklatás része...

Babik istván kérdése:

Szervezett zaklatás része vagyok,hallják a gondolataimat,ebben teljesen biztos vagyok,munkahelyen zaklatnak elüldöznek ezzel!Ismerősök Is benne vannak,DEW fegyvereket vetnek be,ellenünk!Neten sokat írnak róla!Van még így valaki?

Figyelt kérdés

2023. márc. 17. 17:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
A gondolatolvasást? Ne gondolkodj olyan dolgokon, ami őket érdekelheti. Ennyi a titok. Unalmas gondolatokra nem pazarolják a gondolatolvasó technikai és humán erőforrást. Élj egy átlagos, unalmas, aránylag becsületes életet és a kutyát se fogja érdekelni, hogy azon gondolkodsz, hogy zsemlét vegyél vagy kiflit.
2023. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
54%

Persze, hogy hallják, hogy mit gondolsz hiszen megfigyelnek minket. Ki vagyunk tenyésztve magas intelligencia által és tesztelgetnek, megfigyelnek. Azokat a legjobban akik gyanakodni kezdenek, hogy itt valami nem stimmel. Vagyunk egy néhányan, ezek a "skizofrének".

Mivel rájöttünk a turpisságra ezért próbálnak elszigetelni, hogy tömegesen ne ébredjenek az emberek.

2023. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12-es,de jó amit írsz!Arra gondolsz,hogy földönkívüliek tenyésztettek ki minket?És földönkívüli technikával figyelnek,és/vagy hallgatnak minket?
2023. ápr. 7. 16:41
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyik csaladtagom is ilyeneket gondol, de szerintem csak bebeszeli maganak ezt a szervezett zaklatast. Tudnatok konkretumokat irni errol? Pl az utobbi heten miket tapasztaltatok? Kik a megfigyelok? Miert csinaljak?
2023. szept. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
2023. szept. 29. 10:49
 16/18 anonim ***** válasza:
Ezt az oldalt mar olvastam. Konkretan a te tapasztalataidra vagyok kivancsi es hogy ha ez nem az elmeszulemenyed, akkor miert nincsenek rola bizonyitekaid? Ma mar mindenfele telefonnal lehet kepet, videot, hangfelvetelt kesziteni...
2023. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egyebkent meg nagyon okos vagy, hogy kiirod a teljes polgari nevedet ide kerdezo! Marmint latszik a neved masoknak is, miert igy allitottad be? Ha azert, mert nem ertesz hozza, akkor nem csodalom, hogy ilyeneket gondolsz.

Alacsony IQval gyakrabban diagnosztizalnak skizofreneket, mig a magas IQs betegek jobban atlatnak a betegsegukon.

2023. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
16%

Ha létezik ez a technológiai képesség akkor szerintem minden bizonnyal használják, bevetik, tesztelik embereken.

A leglogikusabb ha olyan tesztalanyokat választanak, akik valamilyen szempontból másak, “furcsák”, mert ha ezen személyek elmondanák mit tapasztalnak mindenki simán dilisnek, zakkantnak, skizofrénnek tartaná őket. Tehát ha használják minden bizonnyal okosan teszik, hogy természetesen ne bukjon le a projekt. Ugyanakkor ezen személyek problémát is okozhatnak a társadalmi rendben mivel kívülállóként látják miként működik a rendszer, gyakran konteós bélyeget húznak rájuk.

A hadsereg sok embertelenséggel foglalkozott eddig is,főleg Amerikában. Például szándékosan fertőztek meg embereket szifilisszel oltásnak hazudva azt és évekig, évtizedekig figyelték miként zajlik le a betegség. Tuskegee kísérlet. Természetesen minden ilyen hadiipari tesztelés “közjó” érdekében történik, mint például a az atombomba tesztelés Hirosimán és Nagaszakin egy olyan Japánon amely már amúgy is kifulladóban volt (a náci németek már rég letették a fegyvert), ez is “közjó “érdekében történt, hiszen lezárta a világháborút, és minden jövőbeli háborút megelőzött (ezt gondolták). A hadiipari vezetőknek és kutatóknak mi csupán tesztalanyok vagyunk, nem többek mint kísérleti egerek.

febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!