Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szorongjak kevésbé...

Hogy szorongjak kevésbé emberek között?

Figyelt kérdés
Ha bárhol csoportos feladatot kell megoldani, órán kell párban dolgozni, tanárral kell négyszemközt beszélni vagy idegenekkel..stb úgy érzem én képtelen vagyok rá van valami ami megbénít és nem tudom miért. Aki volt már hasonló helyzetben mit tud tanácsolni mit tegyek? Köszönöm ha valaki válaszol!

2023. márc. 17. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ez vagyok. Én is szorongok, de már valamivel lazábban veszem. Nem veszem véresen komolyan a dolgot. Ritkán szólalok meg, de ha igen akkor az fontos. A sulis csapatmunkákban én passzív maradtam. Hallgattam, figyeltem. A rámosztott munkát vagy elfogadtam, vagy nem. Képességemtől függően elmondtam, hogy ezt meg tudom e csinálni vagy nem. Talán azzal oldhatsz a szorongásodom, hogy arra gondolsz, hogy ez nem vérre megy. Ha csapatban kell dolgoznod akkor tudd, hogy tőled sem várhatnak többet mint a többiektöl. Ha tanárral beszélsz tudnod kell, hogy csak beszélgettek. Nem történhet semmi rosz. Ha mégis, akkor meg tanulsz belőle és legközelebb már aszerint tudod megközelíteni a dolgot.
2023. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem pszichológus segített
2023. márc. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2# nyitottabb lettél,nem szorongsz társaságban?
2023. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem kell foglalkozni azzal,más mit gondol. ő éli az életed vagy te?
2023. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen más lettem tőle kedves 3as de a mozgas is jó ,a legjobb ha masokon segítessz.
2023. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én az egyes vagyok. Én sokat segítettem másokon. Most rajtam segítsenek. Már nem segítek senkinek aki nem fontos nekem.
2023. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, skizofréniában szenvedsz, azért rettegsz az emberek között. A pszichiátriai osztályon történő leszedálásodra lenne szükség.
2023. márc. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7, ha te mondod
2023. márc. 25. 18:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Nm rosszból írtam, nehogy azt hidd.
2023. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!