Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha antidepresszánst szedek...

Ha antidepresszánst szedek ihatok egy kis alkoholt?

Figyelt kérdés
Van otthon egy kicsit több mint fél üveg bor lehet bajom tőle ha megiszom? Reggel veszem be a gyógyszert és este innám a bort.

2023. márc. 18. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Kicsit több, mint fél üveg bor azért nem kevés... Még egy gyengébb sörre (~3%) azt lehetne mondani, hogy talán egyszer belefér, de elvileg semennyi alkoholt nem ajánlott inni ilyen gyógyszer mellé. Több, mint fél üveg bort pedig végképp nem.
2023. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És 2 pohár bor beleférhet?🥺

Kb. 2 hete szedem a gyógyszert még nem is jött meg a hatása.

2023. márc. 18. 14:50
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha egyszer csinálod,semmi bajod nem lesz.

Hacsak nem 10 literes az üveg és nem 10 mg Rivót szedsz be XD.

2023. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Itt a legfontosabb az időbeli különbség lesz. Úgyhogy ihatod
2023. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Ihatod én is ittam antidepresszánsra sőt antipszichotikumra is(néha alkoholista nem vagyok). Nem lett semmi bajom. Pszichológusom mondta ha inni akarok,akkor aznap ne vegyem be és kész. Antidepresszáns hatását gyengíti az alkohol tehát arra készülj,hogy esetleg jobban fogsz szorongani,depisebb leszel stb...Illetve hamarabb beüt a pia,de komolyabb bajod nem lesz
2023. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Itt mindenki így tolja. A pontozásokból, válaszokból látszik is. Családi kapcsolatok, Ezotéria kategóriákban várunk szeretettel! Ott sorstársakra fogsz ismerni!
2023. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Feleségem 1 évig szedett antidepresszánst. Kb 1 korsó sör fejbecsapta és nem a vicces fajtára rúgott be tőle, hanem a rosszullevős fajtára.
2023. márc. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb beüt a pia akár 1 doboz sörtől berúghatsz,de ennyi
2023. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, végül csak 2 pohárral ittam de azt is sokkal jobban megéreztem 😅

Elég is volt annyi, még szerencse, hogy nem kívánom gyakran az alkoholt

2023. márc. 20. 21:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Zomelié vagyok és csak a SPAR Völgyes borát fogyaszd. Megérdemelné a Palásti borászat, hogy Magyarország első számú bora legyen a Völgyes!

Az egyetlen bor a világon, amely nem lép kölcsönhatásba az antidepresszánsokkal!

2023. márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!