Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Függőségnek számít havonta...

Függőségnek számít havonta egy szen Rivotril/Frontin bevétele?

Figyelt kérdés
2023. márc. 19. 21:36
 1/5 A kérdező kommentje:
*szem
2023. márc. 19. 21:36
 2/5 hisztynka ***** válasza:
75%
Nem.
2023. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Akkor lenne az ha naponta szednéd és nem bírnád ki nélküle.
2023. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Heti egy sem.
2023. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kutyus70 ***** válasza:
70%

Havi 1 "szem" tabletta valószínűleg nem okoz függőséget, de ne érdemes szórakozni vele mert ha mégis hozzászoksz akkor borzasztó elvonási tüneteid lesznek. Feszültség, szorongás, pánikroham, izomfájdalom és inkább nem sorolom. Tapasztalatból mondom mert több mint 20 éve szedem és most éppen hiánycikk. Kb 10 napja írattam ki egy dobozzal és egy hete próbálom kiváltani, nincs. Külföldi híreket olvastam és más gyógyszerekkel együtt Európa szerte hiánycikk a Rivotril. Nálunk Magyarországon van egy helyettesítője (állítólag). De azt sem tudnak adni mert az sincs, vagyis mondhatni, hogy az is hiánycikk...


Mindenkinek csak azt tudom javasolni: NE SZEDJE! Persze ha beteg és orvos írja ki az más. De szórakozásból ne tegye. Amúgy nem csak vény köteles, hanem már évek óta a patikában a tajszám mellett kérik a személyit is, gondolom pont azért, hogy ne lehessen többet venni a kiírt mennyiségnél.

2023. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!