Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha dopamin tartalmu gyogyszert...

Ha dopamin tartalmu gyogyszert szednek, mindenkeppen euforikus allapotban lennek?

Figyelt kérdés
Vagy mas hatasa lenne?

2023. márc. 20. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Inkább egy általános jóllétet biztosít, akiben kevesebb ilyen hormon termelődik annak nagyon jól jön egy normális állapotot elérni, akiben meg "rendesen" működnek a hormonok, nincs depressziója stb annak nincs szüksége ilyet szedni. Rossz közérzet esetén mondjuk jól jön de eufórikus állapothoz nem elég egy tabletta. A napi adagot viszont nem szabad túllépni, mivel ez egy hormon és azokkal nem játszunk!
2023. márc. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, akkor olyat nem iratok ki.
2023. márc. 20. 23:10
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Èn szedtem bubpropiont ami az egyetlen dopamin szintet növekő antidepresszáns. Még depressziósabb lettem tőle átmenetileg és stabilan növelte a szorongásomat ami a dopamin szintet növelő/ stimuláms szereknél nem ritka. 6 hét után feladtam. Szóval ez nem ilyen egyszerű, hogy dopaminra ható gyógyszert szedsz és akkor garantàlt a jó közerzet.
2023. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
(ez zárójeles de ha fájdalmad van éppen valami miatt és fájdalomcsillapítót kell bevenni, a Spedifent ajánlom, ajánjluk már egyre többen ismerősi körömben mert valami eufórikus hangulatba hoz tőle, pedig olyan mint a Nurofen,mégis nem csak megnyugtat de derűsek leszünk tőle:D többen is)
2023. márc. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan a hármashoz, olyan szorongásom lett tőle, ráadásul hozzá jöttek a pánikrohamok és az irritáltág, hogy hamar abba kellett hagynom.
2023. márc. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!