Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A dohányzással le lehet...

A dohányzással le lehet szokni a Tramadolról?

Figyelt kérdés
Mindkettő emeli a dopamin, szerotonin szintet, ha jól tudom.

2021. okt. 4. 19:02
1 2
 1/11 Grimfox ***** válasza:
100%
Valószínűbb, hogy mindkettőre rászoksz. A dohányzás nem nüveli olyan mértékben, mint egy gyógyszer, ezért helyettesíteni nem lehet vele, ha pedig egyszerre használod a kettőt, akkor csak kitolódik a tűréshatár, és már mindkettőre szükséged lesz, hogy a megfelelő hormonszintet fenntartsd.
2021. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mennyit szedsz?
2021. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A tramadol opioid fájdalomcsillapító. Rosszul tudod.
2021. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem, ennek az lesz a vége, hogy dohányos tramadol függő leszel, ahogy az 1-es is írja. Utána meg majd heroinnal akasz a nikotin és tramadolfüggőségből kimászni. Segítek, az sem fog menni.
2021. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én tramadol függö vagyok 12 éve. Neked sikerūlt lejönnöd róla?
2022. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3-as válasziró! "A tramadol opioid fájdalomcsillapító." - Sejtettem, mert olyan kába vagyok tőle. - 5-ös válaszíró. Én 2 éve szedem a tramadolt. Ez alatt a 2 év alatt egyszer volt hogy 2 hétig nem szedtem. De akkor még jobban fájt a gerincem. Azóta már 2 X 2 DB tramadolt kell szedjek. A doki meg meg kérdezte tőlem nem-e lennne jobb a morfium.
2022. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Az a lényeg hogy ha rá is szokattak , soha ne kérj orvosi segitseget a leszokáshoz. Ha orvos mész hogy raszoktal mert doboz szamra etettek veled, te leszel a hibás. Megbélyegeznek, minden elektronikus platformra beirják hohy drogos vagy, egy sima eeszt-n keresztül is bárki lecsekkolhat és ott lesz hogy drogos vagy, munkahelyekre betelefonálnak, és bármilyen orvosi vizsgalatra mész ott fog viritani hogy függõ vagy. Lehet hogy már 3 éve tiszta vagy meg papirt szereztél róla eletedre drogosnak fognak titulálni. Én hiaba nem szedem már 4 éve még most ir rugtak ki munkahelyrõl mert hát nem hivatalosan de szinte bármilyen munkaadó megnézhetõ az orvosi dukumentumaidat elektronikusan. Orvosi titoktartás nincs, nem fognak normalisan ellátni és hiába váltasz orvost ott van minden elõtte. Azóta sajnos csak fizetõs orvosokhoz tudok járni hogy normálisan ellásanak, csak mert egyszer raszokatattak a tramara, erdekes mikor havi 3 dobozzal adák mint a cukrot nem mondták hogy ez erõs meg drog, mikor szóltam hogy baj van vele, rögtön nekdm álltak hogy szedhettem ennyit. Mondom 3 felirt dobozból csak másfelet szedtem el nem is mindet. Te leshel az oka. Orvoshoz ne menj vele, és sokan igy jártak hogy tönkretették az eletüket. Ja utanna folyamatosan járnod kellene addiktológiára és 3 fajta nyugtatót meg nemrudim mit kellene szednek hogy ne ess vissza, persze azok is mind erõs nyugatatók. Egy mocsok féreg az egész orvosi rendszer.
2022. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ZoliZoziZzZ ***** válasza:
7es te tuti rajta maradtál a tramadolon, nem létezik olyan amiket te leírtál!
2022. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es hülyeséget ír. 2 és fél éve szedem a Tramadolt. Nem a házi orvosom írta fel. Ha nem a kórházi orvos írta fel. Méghozzá a gerincemre írták fel. Azóta a házi orvos is csak azért írja fel mert a kórházi orvos javaslatára. És igen, a munkáltatóm is és a munka helyemen az üzemorvos is látta. De a munkahelyi üzemorvos azt is látta, hogy miért voltam 2 és fél éve a korházban. És igen nem rúgtak ki a munkahelyemről. És drogosnak sem könyveltek el. Ráadásul sehol nincs is feltüntetve, hogy drogos lennék. A Tramadol az ESZT-ben mindössze 2 helyen szerepel, a 2 és félévvel ezelőtti korházi záró jelentésen, és a felírt / ki váltott gyógyszerek között.
2022. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért irtam hogy én közel 10évig szedtem nagy dózisba. Gondolom ha nem volt elvonásod vagy elvonás miatt nem kerültél elvonóra akkor nincs gond.

Viszont ha hozzászoktál és orvosi úton teszed le, örökre drogos maradsz. Ugyanis az orvoszi rendszerben a profilodba kiemelt helyen lesz hogy ópiát függõ, ópiát tipusu gxógyszert nem kaphat a beteg. Ráadásnak havonta jàrnod kellene pszichiáttiára. Ugyhogy nagyon nem vagy képben az egésszel.

Órülj hogy te csak kevés ideig szedted nem pedig 10 évig.

2022. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!